Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Szerintetek melyik a...

Lányok! Szerintetek melyik a legbiztonságosabb fogamzásgátló módszer tabletta után?

Figyelt kérdés
4 év után abba szeretném hagyni a fogamzásgátló tablettát, de még nem szeretnénk gyereket 1-2 évig. Ki hogy védekezett tabletta után, úgy hogy biztonságba érezzétek magatokat? Én be kell valljam az óvszer engem nem nyugtat meg :) eddig csak a tabit éreztem a legbiztosabbnak
2023. jan. 3. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Pedig az óvszer a biztonságos.
2023. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Sajnos a hormonos megoldások, pld. hüvelygyűrű, ha még nem szültél a hormonos spirál nem jön szóba, lehet opció a hormonmentes.
2023. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Térdek összeszorítása.
2023. jan. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Aszpirin. A térded közé szorítva. Vagy óvszer.
2023. jan. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem pont hogy a gumi a legbiztonságosabb szerintem.

Soha nem szedtem tablettát, 10 éve használok gumióvszert. Soha nem volt probléma vele, és ami miatt sokkal jobb, mint a bogyó: a végén mindig kiderül, hogy működött-e, vagy sem. (De mindig működik, egyszer sem szakadt ki, és még egyszer mondom: több mint 10 éve csak ezt használjuk.)


A tabletta olyan, hogy vagy működik, vagy nem. Vagy felszívódott éppen, vagy nem.


A gumi meg felteszed, végén leveszed, oszt kész.

2023. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanmár hármas.

Az kifejezetten jó, néhány pózban.😉

2023. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

A tabletta szerintem egyáltalán nem olyan biztonságos, mint szeretnék elhitetni.

Miért nem?

Mert csomó minden befolyásolhatja a hatását (másik gyógyszer, alkohol, hasmenés, hányás, felszívódási zavar....), PLUSZ észre sem veszed rögtön, ha véletlen teherbe esel.


Az óvszernél ellenben látod, ha kiszakadt, benned maradt, stb. stb.

2023. jan. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

10 éve használok amúgy óvszert, soha semmi gond nem volt, pedig néha napi 2-3x is együtt vagyunk, és a szeretkezéseink nem éppen "finomak", sőt.


Egyszer nem szakadt ki, vagy bármi.

2023. jan. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%

Óvszer a legbiztonságosabb.

Meg egész hatékony még az elviselhetetlen személyiség is :)

2023. jan. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
Az óvszer teljesen biztonságos, csak arra kell figyelni, hogy megfelelő nedvesség legyen (akár síkosító is kellhet), mióta erre odafigyelünk sose volt baleset.Tabletta után váltottam gumira én is, először volt 1-2 szakadás, de mióta odafigyelünk erre, évek óta nem szakadt ki. Van egy kis különbség érzetre, nekem nőként is, de semmi olyan ami miatt rosszabb lenne, mint nélküle.
2023. jan. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!