Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Szerintetek melyik a...

Lányok! Szerintetek melyik a legbiztonságosabb fogamzásgátló módszer tabletta után?

Figyelt kérdés
4 év után abba szeretném hagyni a fogamzásgátló tablettát, de még nem szeretnénk gyereket 1-2 évig. Ki hogy védekezett tabletta után, úgy hogy biztonságba érezzétek magatokat? Én be kell valljam az óvszer engem nem nyugtat meg :) eddig csak a tabit éreztem a legbiztosabbnak
2023. jan. 3. 08:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

#10

Azt azért említsd meg, hogy milyen gumi, és milyen vastagságú.


Pl. Olcsó noname gumit használó ismerősömtől többször hallottam, hogy kiszakadt. Illetve egyszer mi jártunk úgy még a legelején, hogy ilyen ízesített vackot kipróbáltunk (volna), na az már a legörgetést sem élte túl. :D


Illetve nekem nagyon nehezen sikerül benedvesedni, sikosítót pedig csak pár éve kezdtünk használni.

Az elején mindig száraz szexek voltak, mégis, ha normálisan fel van helyezve a gumi, és nem ultra thin hiper-szuper realism gumi van fenn, akkor nem szakad az csak úgy ki, legyen bármennyire is szárazság lenn. Ott ti vagy rossz minőségű gumit fogtatok ki, vagy túl vékonyat, vagy nem figyeltetek oda valamire a felreakáskor.


(Nedvesen, sikosító nélkül, az ultra vékony gumival sincs semmi probléma, pedig néha mi is bevadulunk)

2023. jan. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mi is ultra vékonyat használok, valami német márka. Eddig csak attól szakadt ki, hogy a hosszú, hegyes körmömmel sikeresen szét nyúztam. :D


Hála istennek tudok nedvesedni, mindig van megfelelő előjáték,a hüvelyem meg nem tüskés,így egy durva szexnél sem szakad az óvszer.


A tabletta után nem tudom mi van, de a tabletta előtt az óvszer.


Ez a lehelet vékony nekünk nagyon bejött. A párom érez rendesen, szerencsére méretben is jók vagyunk egymásnak. Én is érzem őt, egyedül annyit nem, hogy konkrétan hol van a makk pereme, de erre nincs is igényem.


Minden szex után tudjuk ellenőrizni, hogy történt-e baleset vagy sem.


Nincsenek idegen tárgyak a testemben, nem rombolom magamat pluszban hormontablettákkal.


Én nagyon óvszerpárti vagyok.

2023. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!