Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem csinált rákszűrést...

Miért nem csinált rákszűrést az orvos talán mert szűz vagyok?

Figyelt kérdés
2023. jan. 3. 12:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
34%
És mi van az olyan gyerekkel, akinek petefészekrákja van? Vagy 10-12 éves SZŰZ lánynál méhnyakrák? Előfordulhat, hasi ultrahangot csinálhatna azért. De nem csinálnak, mert nem jellemző, vagy nem találkoznak ilyennel - vagy tesznek az emberre magasról.
2023. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
22%

Nyilvan ha valakinek tunete van, akkor megvizsgaljak.

De ha odamesz szuzen egy gombaval, nem fognak rakszurest csinalni rutinbol, ha tetszik, ha nem.

Ez van 😊

2023. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
27%
Csinálnak szűzen is. Nekem is csináltak anno, 20 éve. ^^ Ez nem nemibetegség. Szűz lányoknak is lehet méhnyakrákjuk. Szóval annyira nem felesleges...
2023. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
44%

Akkor én is le leszek pontozva, de megírom a SAJÁT tapasztalatom. 22 évesen voltam először nőgyógyásznál. Fogamzásgátlót szerettem volna iratni. Nekem se csinált rákszűrést akkor. Azt mondta, ha megtörtént az első alkalom, menjek vissza. Ìgy is történt...

Vérvételre viszont elküldött.

Sajnálom, ha valaki nem hiszi el, de valószìnűleg akik nullára lettek pontozva, ők is igazat mondtak...

28N

2023. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
22%

#12 De csinálnak, rutinból. Ez van. ^^ :-*

Ráknál ha akkor veszik észre, amikor már "tüneted van", az régen rossz. Ezért fontosak a szűrések.

2023. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
45%

Bizony, nem protokoll szuzen a rakszures, akarmennyire is hisztiztek, akkor sem. 🤣


Nyilvan ha felmerul a gyanu, akkor megcsinalnak, megvizsgalnak. De amugy nem.

2023. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
10%
Fogamásgátló felírásához pedig KÖTELEZŐ az éves rákszűrés. Nyilván, ha ti valami sufni nőgyógyásznál voltatok Mexikóban, akkor lehet, hogy nem csinált. Ettől még nem az a protokoll. :) Nyugodtan hisztizhettek tovább, ez nem változtat semmin.
2023. jan. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
48%

17-es, kotelezo, ha nem vagy szuz 😊

Amugy nem. Aztan, ha mar szexelsz, igen.


Tessek, egy kis olvasnivalo, tajekozodjatok, ratok fer:


[link]

2023. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
42%

#17: Érdekes. Magánorvosnál voltam. Semmit nem hisztiztem most sem. Az a szomorú,mikor saját tapasztalatba kötsz bele. Akkor minek van ez az oldal, ha nem szabad igazat válaszolni?

Miután megtörtént az első alkalom, visszamentem rákszűrésre. Nem voltam rákos. Évente járok azóta is szűrésre. Semmi bajom hála az égnek.

(14-es voltam)

2023. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
18%

nem elkapni nem úgy értettem tudom h nem lehet elkapni mert az kialakul hanem egyéb betegségeket stb. Rosszul fogapmaztam

bár ez is orvos függő pl unokahugomnak nem csinàlt mert azt mondta h nem kell majd ha él szexuális életet. De olyan is van aki csinál.

2023. jan. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!