Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem csinált rákszűrést...

Miért nem csinált rákszűrést az orvos talán mert szűz vagyok?

Figyelt kérdés
2023. jan. 3. 12:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
16%

Egyebkent en is maganhoz jarok, mar 16 eves korom ota (amiota nemi eletet elek :)), ennek koszonhetoen meg soha egy rossz tapasztalatom se volt nogyogyasszal, hala az egnek.

Es most lehet itt jonni a gyermekkori petefeszek meg mehnyakrakkal, de mivel milliobol egy ilyen (vagy annyi se), ezert ha tetszik, ha nem, RUTINBOL nem csinalnak rakszurest szuzen.


Amugy azt nem tudtam en se pl, de amit linkeltem, ott is leirja, hogy 25 eves kor alatt szuzesseg eseten nincs rakszures, vagyis nem protokoll, de utana, ha szuz az illeto, akkor mar rendszeresen kell jarni. Na pl ezt is jo tudni 🤷‍♀️

Bar nyilvan azert nincs ez se a koztudatban, mert ritka a 25+-os szuz.

2023. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
24%
Annyira nagy hülyeséget nem írt az első. Elég elkapni orális szextől a HPV-t, aztán rossz esetben jöhet a rák.
2023. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
29%
17-es, nem kötelező, csak egy vérvétel ;)
2023. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
23-as! Valóban az, de nekem is csak egyszer csináltak. Elég elszomorító, hogy így leszarják a dokik a vizsgálatokat.
2023. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
11%

Haho, 24-es, meg mindig nem protokoll szuzen a rakszures es arrol volt :)

Fogamzasgatlo felirasakor se. Utana, ha mar nem vagy szuz, evente kell menni.

2023. jan. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!