Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szúró fájdalom, ami pisiléskor...

Szúró fájdalom, ami pisiléskor fokozódik? Kegyetlenül fáj és már a gátamra is rá megy, annyira fáj, rázkodok a fájdalomtól minden pisiléskor, mitől lehet ?

Figyelt kérdés
Először sima felfázás volt a gyanú, aztán mintha jobb lett volna, de megint nagyon rossz, kamillás ülőfürdő után javult talán.
2023. jan. 4. 23:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Orvosnál voltál már? Vizeletet néztek? Ideje lenne.
2023. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
kor nem?
2023. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Holnap háziorvos vagy esetleg urológus, ha sikerül. Húgyúti gyulladás, antibiotikum kell.
2023. jan. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
29 éves nő vagyok , 3+ hónapja szültem is, nem tudom, hátha számít. Orvoshoz nem tudok menni, de próbálok intézni valamit az ügyben, de még nem tudtam eljutni, mert perpill nincs kihez.
2023. jan. 5. 00:14
 5/20 A kérdező kommentje:
2es, jut eszembe, nők egészsége kategóriába írtam ki, szóval... 😅
2023. jan. 5. 00:15
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Hogyhogy nem tudsz orvoshoz menni?
2023. jan. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Vesemedence gyulladást fogsz kapni, vagy rámegy a méhedre. Legalább a háziorvost hívd fel holnap!


Kórházba fogsz kerülni vele.

2023. jan. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nincs háziorvosom költözés óta, előző meg már előtte sem foglalkozott velem normálisan, mikor muszáj volt.😪
2023. jan. 5. 00:29
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Olyan nincs, hogy nincs háziorvosod, mindenkinek van. A lakásod szerinti háziorvoshoz elmész (elmászol) holnap, köteles ellátni. Ugye egy 3 hónapos gyerek anyjaként nem akarod az életedet veszélyeztetni? Ki fogja ellátni, ha te a kezeletlenség miatt olyan súlyos állapotba kerülsz, hogy úgy kell, hogy több hét alatt valahogy összetákoljanak (jó esetben!). Hogy lehetsz ennyire felelőtlen önmagaddal és a gyerekeddel?
2023. jan. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Legyél felnőtt, ott az internet, vagy csak becsöngetsz a szomszédba, hogy ki a háziorvosuk, utána egy telefon, és írnak fel antibiotikumot.
2023. jan. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!