Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szúró fájdalom, ami pisiléskor...

Szúró fájdalom, ami pisiléskor fokozódik? Kegyetlenül fáj és már a gátamra is rá megy, annyira fáj, rázkodok a fájdalomtól minden pisiléskor, mitől lehet ?

Figyelt kérdés
Először sima felfázás volt a gyanú, aztán mintha jobb lett volna, de megint nagyon rossz, kamillás ülőfürdő után javult talán.
2023. jan. 4. 23:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Voltam még alig 7-8 hetes terhesen a tartózkodási helyem szerinti orvosnál. A vén.... khm nem volt hajlandó átvenni érvényes lakcímkártya nélkül, mellé pedig paraszt is volt. Szóval ezzel már rég próbálkoztam, pedig akkor baj sem volt... amúgy írtam:

" próbálok intézni valamit az ügyben ".



Előző orvosommal hiába próbálkoznék, de vissza vagyok jelentkezve oda, ahol felnőttem. Ha szerencsém van nem muszáj elmennem hozzá, mert perpill max buszon tudnék és azt 3 hóssal itt nem akarnék...

2023. jan. 5. 02:14
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg felszálló húgyúti fertőzés lesz. Mindenképpen antibiotikumra lesz szükséged mielőtt a vizeleten keresztül a kórokozók el nem érik a vesét, mert ha ez bekövetkezik akkor kialakul az akut vesemedencegyulladás amely nem éppen egy kellemes betegség. Mivel nő vagy így az idő sürget. A nőknek rövidebb a húgycsövük mint a férfiaknak így a kórokozók gyorsabban elérik a vesét.

A vesemedence gyulladásnak ráadásul olyan súlyos szövődménye is lehet, mint a teljes papilla necrosis. Normál anatómiai struktúrában a betegség a 18-40 éves korosztályra jellemző.

A sok rosszban persze van jó is, mert normál anatómiai struktúrában az akut vesemedencegyulladás egy nagyon jó prognózisú betegség amely antibiotikus terápiára kiválóan reagál. De ettől függetlenül ne várd meg míg kialakul.

2023. jan. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ettől féltem, köszönöm a válaszokat. 🥲
2023. jan. 5. 02:33
 14/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Hát figyu, megértelek, de antibiotikum kellene valószínűleg, azt meg csak orvos írhatja fel. Telefonon e-receptben nem tudod elintézni? Nekem volt vesemedence gyulladásom pont amiatt, mert nem mentem orvoshoz, majd elmúlik, aztán olyan rosszul voltam, hogy már urológia ügyeletre mentem. Azt nem lenne jó megvárni. Amúgy urológián mindenhol fogadnak ilyen esetben, nem kell ehhez háziorvos.
2023. jan. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
De, az a terv, hátha felírja a doki, én attól félek,hogy el megy a tejem. 😭
2023. jan. 5. 07:15
 16/20 Ypszilon1980 ***** válasza:
65%
Hát igen,ezért kellene orvossal konzultálni, lehet neked nem mindegy milyen AB legyen, stb., ehhez nem értek.
2023. jan. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Írtak fel vizelet fertőtlenítőt, elvileg szedhető szoptatás alatt.
2023. jan. 5. 09:27
 18/20 anonim ***** válasza:
25%

Olyan nincs, hogy nincs háziorvosod. Elvileg van egy gyereked, mégis olyan tehetetlen vagy, hogy az félelmetes.


Tessék orvoshoz menni még tegnap, mielőtt valami csodaszép gyulladássá fajul a hanyagságod.

2023. jan. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
35%

Az meg, hogy elmegy a tejed. Előfordulhat, de gondolkodj, mi a jobb?


Hogy vesemedence gyulladással szoptatsz aztán kórházba kerülsz és akár heteken át nem látod a gyereked, vagy meggyógyulsz minél hamarabb?


Engem mondjuk nem igazán érdekelne a tejem, ugyanis létezik tápszer, a saját egészségem viszont annál inkább.

2023. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Akinél bevoltam ez előtt jelentkezve az is falun van és múltkor is rám b.szta a telefont, a mostanihoz is hiába jelentkeztem át, ugyanis elég messze van, másrészt a 3 hóst nyilván nem vinném magammal beteg emberek közé amúgy se... de ha nem csak a kérdést olvasod, sikerült megbeszélni velük, de asszem 30 km-re vagyok, nincs autóm, én kérek elnézést, hogy szar helyzetbe vagyok...
2023. jan. 5. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!