Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Utalhat várandósságra, vagy...

Utalhat várandósságra, vagy más van a háttérben? Fogamzásgátló abbahagyása?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Előre is elnézést kérek, ha valaki számára a kérdésem hülyeség lesz de tényleg teljesen tanácstalan vagyok mindenki mást mondd és mást olvasok.


Nos az első amit talán tudni kell hogy 4 hónapig szedtem fogamzásgátlót amit abba is hagytam a 4.honap utan (most 2 hete) egyéb okok miatt.


A hét elején elkapott egy ilyen hőingadozás szerűség, de a max az 38.4 volt amíg felment a hőmérsékletem.

A következő nap hányingerrel hányással és hasmenéssel keltem ami egész nap tartott majd a következő napokban is.

Mellette van egy kisebb nátha jellegű tünetegyüttesem viszont csak köhögök (torkom nem ég nem fáj nem száraz) és talán az orrom van kicsit bedugulva.


Ma is hanyingerrel keltem és kicsi hasmenéssel. Kezdek már ki lenni hogy vajon mitől vagyok ennyire rosszul.


Köszönöm előre is a válaszokat és ne haragudjon aki hülyeségnek találja.



2023. jan. 6. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Bekaptál egy fertőzést, sokakat leterít mostanában a hányós-fosós vírus. Azt meg nem hőingadozásnak hívják, hanem láznak
2023. jan. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Valószínűleg az lesz amit az első írt,

de a fogamzásgátló abbahagyása után is lehet pár kellemetlenség, főleg ha csak 4 hónapig szedted, ennyi idő alatt jól felborult a hormonháztartásod, de rendbe jönni még nem volt ideje, viszont az abbahagyással újra felborult minden.

2023. jan. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15%
Azt nem írtad hogy voltál e együtt a pároddal. De ez megfázás terhességnél nem megy fel 38.4ig a hő
2023. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!