Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a várandósság?

Lehetséges a várandósság?

Figyelt kérdés

Sziasztok

6 éve szedem a lindynette fogzasgatló tablettát. Ez idő alatt egyszer tartottam egy 3 hónapos szünetet egy évvel ezelőtt.

El fogyott a tablettám és nem jött meg a gyógyszer szünet alatt, előtte órát lehet volna állítani hozzá (volt hogy pár szem ki maradt most kezdtem el 3 műszakban dolgozni és el felejtettem be venni tudom nem mentség én voltam felelőtlen)

3 napja nagyon durván fájnak a melleim feszülnek és kegyetlenül ég a mellbimbóm

Néha szúró néha görcsös alhasi fájdalmaim vannak szédölgök és kegyetlen álmos vagyok állandóan

Ehhez még hozzá jön hogy nehezen tudok el menni wcre, viszonylag elég sok folyasom van és minden éves után már amikor tudok enni hányingerem van+ én a nagy kávé függő hányni tudnék a kávé illatátol...

Tesztet egyet csináltam már de az negatív lett..dokihoz pedig Kedden megyek.

Lehetséges hogy terhes vagyok?



2021. júl. 18. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
Mégis miért nem tartottál szünetet eddig?
2021. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kellett volna megjönnie? Tesztelt pár nap múlva is, de a terhességi tünetek, mint álmosság és székrekedés nem kezdődnek a pozitív teszt előtt
2021. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
nődokihoz menny,tesztelj
2021. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Többször kérdeztem a dokimat ő mindig azt mondta nem kell szünetet tartani ezek a tabletták már nem olyanok mint régen.. Én hittem neki :(
2021. júl. 18. 13:11
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Még a legtovább szedhető fogamzáságtló is 3 havonta megköveteli a szünetet. Erre szüksége van a testednek.
2021. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ti miről beszéltek? Megvonásos vérzése volt a kérdezőnek, írja is, hogy órát lehetett volna állítani hozzá. Annál több szünet miért kellene? A tavalyi három hónapos szünete is indokolatlan volt
2021. júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a hányingert a hcg hormon okozná akkor a teszt is pozitív lenne.
2021. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A tavalyi 3 hónapos szünetem igazából tudatos volt babát szerettünk volna abba hagytam és 1 hónap után teherbe estem sajnos ez egy méhen kívüli terhesség volt.

A tünetek közül a mellfeszülés égés és derekfajdalom volt akkor is ezért gyanakodtam a terhességre.

Időközben véget ért az akkori kapcsolatom ezért kezdtem el újra szedni.

Júli 4-én fogyott el. Mindig a szünet 5 napján betegedtem meg de most semmi.

2021. júl. 18. 13:33
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Mindig a szünet 5 napján betegedtem meg de most semmi.


A menstruáció nem betegség... Fogamzásgátló elhagyása után előfordul, hogy rendszertelen egy darabig a ciklus.

Nőgyógyász majd megvizsgál, és az eredménytől függően ellát tanáccsal.

2021. júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom hol olvastál olyat h abba hagytam.

Ne akadjunk már fent a részletekdn... Sose hallottál meg olyan hogy egy nő azt mondja mikor menstrual h meg van a bajom? Meg betegedtem?

Nyilván tudom én is h ez nem olyan megbetegedés... Jézus

Komolyan néha azt látom h csak kötekedni jönnek ide páran segítség nyújtás helyett

2021. júl. 18. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!