Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacios zavar.. mi segit??

Menstruacios zavar.. mi segit??

Figyelt kérdés

Sziasztok!

6 evig tabit szedtem majd szuletett egy kislanyom (akartuk nagyon szoval nem veletlen baba).

Szules utan amikor mar lehetett ujra szerettem volna tabit szedni de 5 fajta kiprobalasa utan egy sem valt be. Van amelyiktol folyamatosan vereztem van amelyiktol teljesen elmult a menszesz es hormonalis gyogyszert kellett szednem hogy megjojjon.


Telt mult az ido a kislanyom 18 honapos DE a mensim borzalmas!!

Rendszertlen es allandoan kesik 4-5-6 napot majd van hogy megvan 7-9 napon at (7. nap utan 1-2 barna csepp)


Allandoan nogyogyaszhoz jarok mert nagyon erzekeny lettem mindenre de nem szeretnek ujra meg ezzel is elmenni.

Nincs valami tippetek hogy mivel hozhatnam helyre? Elore is koszonom!



2023. jan. 7. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Endokrinológussal, ugyanis vagy már a tabletta előtt is rendszertelen ciklusod volt, vagy a fog.gátló borította fel teljesen.
2023. jan. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Bár, ahogyan nézem, össze vissza szedted, több fajtát, hát nem csoda, hogy kicsinálta a ciklusodat.


Hagyd a fenébe a gyógyszert, vizsgáltasd ki magad rendesen, és csak azt szedd, amit egy hormonpanel elvégzése után felírnak.

2023. jan. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!