Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs zavar 40 felett?

Menstruációs zavar 40 felett?

Figyelt kérdés

44 éves nő vagyok, 6 éve 24 naponta menzeszelek, az utóbbi hónapokban így:

megjön, 2 nap brutál erős majd hirtelen abbamarad, egy napig semmi nincs. Aztán megint jön közepesen és onnantól tart az első naptól számítva 10-11 napig.

Az orvos nem mond semmit. Illetve azt, hogy minden rendben.

Ennek tényleg igy kell zajlania?



2022. okt. 23. 00:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet nálad korábban kezdődött a valtozókor
2022. okt. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Klimax.
2022. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy 21 naponta jött meg, és 3 hétig tartott. Brutál. Elmentem orvoshoz, azt mondta, hogy közel a változókor, ez normális. 40 feletti barátnőim szintén erre panaszkodnak. Szóval ha a doki azt mondta neked is, hogy rendben van, akkor rendben van. Sajnos egyébként változókorban elő szokott fordulni, hogy küretre van szükség, mert nem marad el a vérzés.
2022. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos voltak már küreteim is, méhpolip miatt elöntött és el kellett állítani. Máskor pedig csak szövettan miatt, mert akkor is rendetlenkedett.

Mindenre fel vagyok készülve, ha egyáltalán erre fel lehet. Jó lenne ha már nem jönne meg, nekem tuti nem hiányozna 😀

2022. okt. 23. 23:18
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy kis kemóterápia mindent megold. Nekem 42 éves korom óta nem jött meg. Nem voltak köztes vérzéseim, meg semmi ilyesmi. Valahol ennek én is örülök.
2022. okt. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó! Kemoterápia! Eszednél vagy te???? Tudod mi a kemoterápia te agyatlan?
2022. dec. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát képzeld el, hogy tudom, mivel rákos vagyok, és 2,5 éve járok a kórházba.

Nyilván ironizáltam, hogy ennek is vannak pozitív mellékhatásai. Agyatlan meg te vagy, ha így reagálsz.

2022. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bizony agyatlan vagy! Klímaxoló nőknek vagy verzés zavarosoknak kemoterápiát javasolsz úgy hogy ők nem rákosak?
2022. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem agyatlan, csak valószínű borderline személyiségzavaros, szociopata vagy mindkettő ötvözete, ezért empátiával saját maga iránt sem rendelkező egyéniség. Köszönöm szépen, a kemoterápiát nem kérem inkább.
2022. dec. 26. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!