Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Undi téma, tejbelövellés...

Undi téma, tejbelövellés utáni kérdés?

Figyelt kérdés
Nem akartam a kérdés címében kiírni, szóval első babám születése után mindkét hónaljamban zsírcsomó alakult ki. Nem fájdalmas, meg lett vizsgálva, egészségre ártalmatlan. Most született a második babám, ma lövellt be a tej, és ez a 2 zsírcsomó is "feltelt" 😫 brutálisan fáj, hatalmasak, nem tudom leengedni a karjaim és érzem ahogy "szivárog" az anyatej ott. Szoptatom a babám, de még nem ügyes, fejek is emiatt, de nem lesz kisebb a duzzanat. Senkit nem érek el, így vasárnap délután-este, már nem tudom mit csináljak. Be is lázasodtam. Járt valaki hasonlóan? Mit javasoltak ha igen? Mi lesz, így nem maradhatok😥
2023. jan. 8. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet.
2023. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 babyboom567 ***** válasza:
100%
Menj ügyeletre, főleg,hogy lázas vagy.
2023. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az nem zsírcsomó, hanem járulékos tejmirigy. Menj be az ügyeletre, ha lázas is vagy.
2023. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ügyelet

Főleg a láz miatt

2023. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csomóktól függetlenül is ügyeletre kéne menni ha az első hat hétben lázas vagy.
2023. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van a jobb hónaljamban. Mint egy zöld dió. Szintén szoptatás alatt nőtt meg.

Most voltam az emlőcentrumban, mammográfia volt, uh, azt mondták,semmi teendő nincs vele.


Nekem is fáj,meg kellemetlen, hogy ott van.

2023. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Lázzal azonnal ügyelet.
2023. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!