Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejbelövellés után alig jön...

Tejbelövellés után alig jön tej, ez normális? Egy csepp se buggyant még ki.

Figyelt kérdés
Csütörtökön reggel született a babám császárral. Már aznap délután, este sokat volt cicin., jött is előtej (látszott amikor bukott illetve a pelusban is). Ma reggelre hatalmas, kemény cickre ébredtem, de alig tudja szívni a baba és egy csepp se jön. Elektromos mellszivoval azért le tudtam fejni, hogy ne feszuljon, de fura mert úgy tudtam hogy ilyenkor minden csupa tej a csepegéstől. Tapasztalat más ilyet?
2022. nov. 6. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nem ilyenkor kezdett csöpögni, hanem később.

kb 2 hetesen indult, és csak akkor mikor az egyiket szívta (a másikból jött) vagy ha sírást hallottam (de még a szomszéd gyerekre is) elindult😅

2022. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Én ugy tudom amikor nagyon tele van a mell akkor pont azért nem tudja szivni a baba. Ilyenkor szokták ajánlani hogy kicsit le kell fejni belőle és utána konnyebben tudja szívni. Fejés után mar sikerült neki?
2022. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sosem folyt a tejem, pedig volt, hogy annyira tele volt, hogy látni lehetett a duzzadt mirigyek körvonalait. Olyan volt a mellem, mint egy málnaszem. De egy csepp nem jött, csak ha fejtem, vagy szoptattam
2022. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gondolom a tejeladó reflexed gyenge vagy nincs.

Van akinek spriccel, van akinek csöpög vagy folyik (pl nekem) és van akinek semmi.

2022. nov. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!