Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vitagyin c rontott a helyzeten?

Vitagyin c rontott a helyzeten?

Figyelt kérdés
Fel eve bakterialis fertozesem volt, szedtem ra molliot meg lactofeel gelt, picit segitett de visszamentem a nogyogyaszhoz es nem talaltak semmit masodjara a kenetben. Azt mondta, ha vannak meg tuneteim, a vitagyin c jo valasztas lehet. Hat napig csinaltam es megint szedtem egy doboz molliot melle de most szinte tobb bajom van mint volt. Gyulladt kisajkak, csip belulrol es vecezesnel, valamint sok a folyas, arrol nem is beszelve hogy egyaltalan nem tudok szexualis eletet elni mert minden nagyon faj ott. Valakinek hasonlo? Mihez kezdjek?

2023. jan. 12. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Menj vissza és mondd el, hogy ez nem jó így, rosszabb lett.
2023. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

A Vitagyn C nem tud mindent megállítani. A fertőzés kiújult, vissza kell menned a nőgyógyászhoz. Hidd el, amíg nem unnak meg, hogy 3 hetente járkálsz, nem fognak veled foglalkozni. A kenet xart sem ér, kell, de ha nem mutat semmit, az nem azt jelenti, hogy nincs bajod. A kenet sem mindig tenyészik ki, főleg, ha előtte hüvelyflóra helyreállítót szedtél.

Nekem akkor nem hat általában, mikor nem bakteriális, hanem gombás fertőzésem van.

Ne szedj semmit, kérj időpontot, nézzenek meg megint.

2023. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezzel csupán az a baj, hogy a doktornő nem igazán tud jobban megvizsgálni amíg szűz vagyok, csak a kenetet. Van barátom már jó ideje, de nem tudtunk lefeküdni, pont ezért. És a kenetből tényleg nem mindig minden derül ki.
2023. jan. 12. 21:34
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mész másik orvoshoz.
2023. jan. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért?
2023. jan. 12. 22:31
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Menj vissza, mondd el a tüneteid, kell rá kezelés.
2023. jan. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

5


Miért, miért? Hogy van neked barátod, 12 éves vagy?

Ha ez az orvos nem tud már mi mást felírni, menni kell egy másikhoz. Én 20 nőgyógyásznál voltam, mire találtam egy rendeset.

2023. jan. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem épp tavaly év végén volt az hogy több folyásom lett, semmi egyéb tünet és erre vettem a gyógyszertárba vitagyn c-t. Két este használtam, harmadik reggel iszonyatosan viszketni kezdtem és gombás fertőzéses tüneteim lettek.

Én abba is hagytam a vitagyn c-t, hagytam egy nap szünetet, majd klion kúppal kezeltem. Most voltam nőgyógyásznál még várom a rákszűrés eredményét. A tüneteim mondjuk elmúltak.

2023. jan. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi segített vègül?
2023. márc. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy allergiás vagy valamelyik hatóanyagra? Nagyon szeretem a vitagynt de ilyet még nem tapasztaltam. Nekem inkább a lactofeel okozott égető érzést.
2023. ápr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!