Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sokat fáj a hasam, a háziorvos...

Sokat fáj a hasam, a háziorvos vajon beutal különféle vizsgálatokra?

Figyelt kérdés

9 hónapja voltam nőgyógyásznál, hüvelyi UH-n az égvilágon semmit nem látott, ami indokolná.


Abban már biztos vagyok 6 éve, hogy laktózérzékeny vagyok. Amennyire lehet, próbálok erre odafigyelni. Ennek ellenére rengetegszer vagyok borzalmasan puffadt. Gondoltam rá, hogy a gluténnel is lehetnek bajok, nem tudom, mennyire érdemes ételallergia tesztet csináltatni, azt olvastam tök pontatlan ennyi pénzért...


Nagyon ki vagyok. :( A tipikus puffasztó ételek mindegyike kicsinál, de ha semmit se ehetek, akkor megis mit? Annyira elszomorít...



2023. jan. 13. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

Depresszióval a pszichiáter foglalkozik, a háziorvos nem.

A hasfájással a háziorvos foglalkozik: kikérdez, áttapint, beutal laborra, uh-ra, aztán ezek eredményétől függ a folytatás.

2023. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
18%
Beutal, ha szükségesnek látja.
2023. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-es tavaly semmit sem találtak, ami furcsa lenne... persze a depresszio is okozhatja ezt nálam, arra is szedek gyógyszert
2023. jan. 13. 15:13
 4/4 anonim ***** válasza:
22%
Ha megkéred és normális, akkor beutal, ha nem akkor a magánszféra marad. Sokféle vizsgálatot úgy sem támogat a TB.
2023. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!