Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány nap menstruációs késéssel...

Hány nap menstruációs késéssel forduljak nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
10 napja késik, eddig nem volt ilyen, mindig rendben megjön +, - egy-két nap. Nincs semmilyen tünetem, csak a mellem fáj, úgy, mint ahogy szokott,mielőtt megjön. Ez tegnap kezdődött. Csináltam tesztet, negatív, amúgyis védekezünk, nem lehetek terhes. Hány nap után nem "gáz" elmenni orvoshoz ezzel a problémával. Illetve ha közben megjön, attól még elmehetek, megtudná mondani, hogy miért késett, vannak olyan vizsgálatok (pl, hormon?) amik ezt kimutatnák?

2023. jan. 13. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Ha 1 mensi kimarad, azzal még nem kezdenek semmit, megesik mindenkivel 1-1 anovulációs ciklus.

Ha a következő sem jön meg, akkor kell dokihoz menni.

2023. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Ha kimarad egyszer teljesen es utana se nagyon akar megjonni a masodik honapban. Vagy ha nagy alhasi fajdalmaim vannak, akkor elmennek hamarabb is.


De alapvetoen nem vagyunk gepek, siman keshet, kimaradhat egyszer egeszseges szervezet eseten is. Nem feltetlenul lehet megmondani, mi okozza.

2023. jan. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Ha csak annyi a tüneted, hogy késik, és a későbbi tesztek is negatívak a doki sajnos haza küldene, várd meg a következőt. Életemben először tavaly maradt ki, utána, mintha mi sem történt volna folytatódtak a ciklusaim. Dokihoz nem mentem, mire időpontot kaptam, 2 hónapra rá, már nem volt meg a panasz.
2023. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Nem fog tudni vele mit kezdeni. Ha más is utal hormonális problémára, akkor elkezdhetwd magadat magánban kivizsgáltatni endokrinológus nőgyógyásszal, de ahogy másik is írják, ennyi önmagában nem indokolja, és magyarázatot sem fognak tudni adni rá. Én a helyedben várnék, ezer és egy dolog okozhat késést.
2023. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
Max vérvételre mehetsz, h minden rendben van-e. Ez semmi. Korral, évszakkal, stresszel is járhat. Az, hogy még nem volt ilyen, az nem jelenti azt, hogy mostantól nem is lesz.
2023. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!