Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudo/melldaganat?

Tudo/melldaganat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Na most egy olyan problémám lenne,hogy 23 éves vagyok,sajnos dohányzok 5 éve! 3 hónapja barnás a kopetem,de egyéb tüneteim nincsenek,nem köhögök csúnyán,nem fáj a mellkasom. És egyébként nem is tudom eldonteni,hogy a tudombol jön,vagy esetleg a torkombol mert egyébként nem köhögök melyről.. szerintetek,mi lehet a probléma? Aggódok, hogy tudo daganat, 2 hét múlva megyek mell uh.ra mert találtam egy kis csomót a mellembe, amit nem tudok eldonteni,mi lehet az,így megnézetem. Mivel nagyon paras vagyok,már azon is gondolkodtam hogy a mell daganat adhatott áttétet a tüdőben, vagy fordítva. Köszi a válaszokat előre is !


2023. jan. 15. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Miért nem mentél előbb orvoshoz?
2023. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 hete vettem észre a csomót,akkor egyből kértem időpontot,de sajnos maganba is csak 3 hétre adtak idopontot
2023. jan. 15. 12:43
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Szia! Menj el Tûdôrôntgenre a sajàt érdekedben, - majd Nôgyògyàszhoz!
2023. jan. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Igen, a tüdőszűrés biztos hamar meg lesz.
2023. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De szerintetek mennyi az esélye a daganatnak 23 evesen? Én nagyon hypohonder vagyok,azóta képtelen vagyok másra koncentrálni. Anyukám azt mondta,hogy a mellemben egy nyirokcsomo lesz,ne izguljak, de mégis a legrosszabbra tudok gondolni. Anyunak a kopetemet is mondtam, de ő azt mondta ha nem véres,akkor lehet a savtól is,mivel sajnos mindig érzem a torkomban.
2023. jan. 15. 13:04
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Voltál megfázva mostanában? Attól lehet barna köpet, ha elbacisodott. Szerintem szinte kizárt, hogy komol bajod legyen. Mellben lehet ciszta, fibroadenóma, nyirokcsomó, lipóma,megnagyobbodott tejmirigy.
2023. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os! Köszönöm, hogy kicsit megnyugtattál! Nem voltam beteg mostanában,ha nagyon vissza megyek az időbe, tavaly május környékén voltam covidos, akkor csúnyán kohogtem. Mostanában a savam szokott csak szórakozni. Verkepem most lesz egy éves,teljes labor kiváló volt. Nőgyógyászat szintén,és ott is minden rendben volt,a mellemmel is. Tényleg köszönöm,kicsit most megnyugtattal,de természetesen orvos mond majd többet.
2023. jan. 15. 13:24
 8/9 anonim ***** válasza:
22%

Covid után maradhatott nyirokcsomó. 🙂 Természetesen ahogy mondod is, az orvos mondja meg, de nagy valószínűséggel ő is meg fog nyugtatni. 🙂 Jó egészséget!

#6

2023. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!voltam mell uh-n. Minden rendben van,csak egy artatlan nyirok csomó. a barna cucc pedig ami feljon a savtol van, kaptam savlekotot. Köszönöm a valaszokat😊
2023. jan. 30. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!