Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nő létemre (27) elkezdtek...

Nő létemre (27) elkezdtek szőrök megjelenni a mellkasomon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ideje random szőrök jelentek meg a testemen.. a köldököm alatt, az arcom két oldalán (pajesz féle), mellbimbóim körül és a mellkasomon. :( Nagyon kétségbe estem, az utolsó pajzsmirigy teszten kicsi emelkedés mutatkozott. Mit tehetnék a mellkasomon jelentkező hosszabb, szürkés szőrökkel? Gyantázni nem szeretném… dekoltáltabb blúzt sem tudok felvenni.. annyira zavar. Valakivel történt már ilyen? 25 éves koromig ilyen bajom sose volt… teljesen szőrtelen volt a testem…



2023. jan. 15. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

Mindenkinek szőrös a mellkasa, arca, stb.

A mértéken van a hangsúly. Amíg nem sötét szőr addig valószínűleg nincs semmi bajod.

De valószínűleg eddig is voltak ott szőke pihék.

2023. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos ezek nem szőke pihék..

sötétek.. nem vastag, de sötét és hosszú.

2023. jan. 15. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Akkor lehet hormonális probléma.
2023. jan. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is arra tippelek. 😑
2023. jan. 15. 20:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nagyon nagy valószínűséggel PCOS és inzulinrezisztencia kombinációd van. A fogamzásgátló elnyomja a tüneteket, de előtte vizsgáltatsd ki.
2023. márc. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha fiatalon gyógyszert szedsz, elnyomja a tünetek javát, de ha abbahagyod a gyógyszert, pl.gyermekvállalásnál, akkor a tünetek ám visszatérnek és hidd el sokkal durvábban. Így érdemesebb kivizsgáltatni. Nőgyógyász mind a kettő betegség felkutatásában tud segíteni, csak ne hagyd magad. Nekem közel 8 év volt, mire meguntam az állami dokik semmittevését és egy vagyonért magánba elmentem. Ott érdekes a tünetek alapján egyből erre gyanakodott a doki, kivizsgalta, kezelt és helyrejött minden. Az inzulinrezisztenciát cukorterheléssel lehet legkönnyebben kimutatni, minél több pontos a vizsgálat, annál stabilabb a diagnózis. Tehát ne csak 0 és 120 percnél legyen vérvétel, hanem közte is. Ez lehet csak magánba megy, nem tudom, dokit kell megkerdezni. A Homa index alapján dől el az inzulinrezisztencia jelenléte. A PCOS felfedezéséhez egyrészt nőgyógyászati vizsgálat kell, hüvelyi ultrahang, illetve egy alapos hormonvizsgálat, ahol a TSH-t stb.-is megtekintenek. A doki tudni fogja, mi kell eme két betegség felfedezéséhez. Ha nem partner a doki, menj magánba járd ki. Nem horror összeg magánban sem egy hormonvizsgálatos vérvétel, meg a cukorterhelés sem. Pár 10 ezer. Annyit megér, hogy minél hamarabb kezelve legyen, különben a hátralevő életed nagyon nehéz lesz. Nem csak a mellkason és mellbimbónál lesz folyamatosan szőr...hanem idővel az állatok, nyakamon, hátadon, hasadon, karodon, bajúszon, illetve mindenhol gyorsabban fog nőni, mint más embereknek. Pl.ha rászoksz a brutális módszerre, pl.epillalasra, az is normál embernél 3-4 hétre simaságot biztosít, nálad majd állom 2 napig, lábon stb 4-5 napig és kezdheted elölről. Menj minél előbb, képzeljétek pl. Merckforminnal és diétával. Hosszú távon nem csak a szőrösödés, hanem a meddőség is probléma lesz. Remélem tudtam segíteni és emiatt nem kell évekig várnod a kezelésre, s nem szívod meg. Sok sikert.
2023. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az elírásokért, T9 feszt átírja.
2023. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Király vok de te is 2 válasza:
Mi lett?
2023. okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!