Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudok tovább hízni?...

Miért nem tudok tovább hízni? Anorexiából próbálok gyógyulni

Figyelt kérdés

174 cm vagyok és 45.5 kilóról indulok. Lassan egy hete rengeteget eszek napi 1800-2600 kalóriát(változó). Most 47.8-48 kiló között vagyok de nem akar fentebb menni a súlyom.

55 kiló lenne a cél ehhez a magassághoz, mert sportolni szeretnék kezdeni ha magasabb lesz, azaz 55 a súlyom. Mennyit kellene fogyasztanok ahhoz hogy beinduljon a tényleges hízás. (Nem elhizni akarok csak felmenni 55-56 kilóra hogy sportolhassak)


2023. jan. 26. 13:00
 1/6 A kérdező kommentje:
*hozzáteszem, az orvosom mondta hogy minimum ennyinek kell lennem ha sportolni szeretnék, mert jelenleg ehhez nagyon gyenge a testem a rengeteg súlyvesztéstől és az alacsony testsulytol
2023. jan. 26. 13:03
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Evés előtt dobjál be egy feles unicumot és egy pohár sört. Garantálom,hogy olyan étvágyad lesz mint még soha.
2023. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Heti 1-2 kiló között van a normális hízás/fogyás. Ennél több nem várható.
2023. jan. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Ez a kalóriabevitel messze áll a rengetegtől. Az 55 kiló is kevés a magasságodhoz, de jó úton jársz a gyógyulás felé! Anorexiás a rokonom, sajnos tudom milyen nehéz ebből kimászni, légy kitartó, a lassabb hízás legalább nem terhel meg hirtelen, nem teszi tönkre a bőröd sem. A heti 1 2 kiló ideális. Minden jót kívánok.
2023. jan. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%

1800 kalória nem elég.


Írtam már, hogy minimum! 3000/nap.

2023. jan. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9%

Azzal lesz meg a heti 7-800 gramm hízás.


2000 kalória az nonszensz, rettentően kevés egy eleve szétroncsolt szervezetnek.

2023. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!