Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ezek alapján...

Szerintetek ezek alapján minden rendben van az IUD-mel?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 hete lett feltéve nekem Jaydess spirál, feltevés után körülbelül két hétig közepesen erős vérzésem volt és főleg az első pár napban alhasi görcseim is. Azóta viszont az összes tünetem elvágólagosan elmúlt, minden visszaállt ahogyan előtte volt. Valószínűleg kicsit túlzott az aggodalmam, de ilyenkor lehetséges, hogy a spirál valahogy elmozdult vagy valami történt vele? Amúgy kiesni nem eshetett ki, mert a zsinórt érzem. Ahogy ajánlották, kértem időpontot egy hónapos kontrollra, viszont végül csak két hónap múlvára tudtak adni, emiatt izgulok egy kicsit.

2023. jan. 27. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hát az a normális, ha nincs mellette panasz. Nem értem mit szeretnél, mellékhatást??
2023. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, nyílván örülük, hogy minden renben:) csak amiatt aggódtam kicsit, mert minden panaszom nagyon hirtelen múlt el és ez kicsit furcsának tűnt, de valószínűleg csak túlgondolom a dolgot.
2023. jan. 27. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Igen, túlgondolod.
2023. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!