Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most voltam 36. heti ultrahang...

Most voltam 36. heti ultrahangon ahol az első már is megtörtént minden rendben volt. Viszont az ultrahang alapján a kicsit két héttel kisebbnek mérték vagyis 34. hetnek felel meg. Egy hét múlva újra megyek. Mennyire fér bele ez az eltérés?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 19:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Az első Nst. Lemaradt a mondatból bocs
2018. júl. 17. 19:27
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Kb. nagy valószínűséggel annyit jelent, hogy nem 3,5 kg-os, meg 55 cm-es babád lesz, hanem mondjuk "csak" 3 kg-os és 50 cm-es. Ha más mindent rendben találtak, akkor aggodalomra semmi ok, valószínűleg nem lesz nagy baba.:)
2018. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazaengedtek, akkor teljes mértékben. Nekem 40+0-ra (nem fogant később) született a kisfiam 49 centivel és 2970 grammal. Soha senki nem mondta, hogy kicsi lenne, se terhesen, se szülés után. 2,5 éves nagy, masszív, stramm gyerek, nem alacsony, nem vékonyka.
2018. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mennyivel születet baba?
2021. szept. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!