Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha így késik a...

Normális, ha így késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kicsit aggódom, hogy terhes vagyok, de nagyon nem valószínű, azért kíváncsi ennék, ti mit gondoltok.

A volt párommal tavaly októberben szakítottunk. (fogamzásgátlót szedtem, előtte a pajzsmirigy problémáim miatt nagyon rendszertelen volt a menstruációm). Miután szakítottunk, abbahagytam a tabletta szedését (okt.17.), majd 22-én megjött a menstruációm. Ezután dec. 3-án jött meg, de azóta sem. Dec. 16-án volt egy szexuális együttlétem, de gumival védekeztünk, illetve egyikőnk sem ment el.

Ezek alapján én kizárnám a terhességet, de akkor miért késik ennyit?



2023. febr. 1. 07:56
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is volt már, hogy kimaradt egy ciklus vagy késett 1-2 hetet, de találgatások helyett inkább csinálj egy terhességi tesztet.
2023. febr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha addig a pajzsmirigyedre szedted a fogamzásgátlót, akkor most hogy-hogy nem kell? Megoldódott a probléma?
2023. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!