Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány az első találkozór...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány az első találkozóra nemet mondott, mert nem ért rá, utána lehet még esély arra, hogy második alkalomra igent fog mondani?

Figyelt kérdés
Vagy már a találkozó felvetésekor, amikor írta, hogy nem fog ráérni, akkor már ajánlania kellett volna esetleg egy másik időpontot? Nagyon sajnálnám, ha nem lenne ebből az egészből semmi se.

2022. okt. 9. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet.
2022. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Normál esetben ha érdekelnéd, akkor szerintem úgy lett volna normális, hogy felvet egy alternatívát.
2022. okt. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon rossz előérzetem van ezzel a dologgal kapcsolatban.
2022. okt. 9. 19:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 2-es írta. Ha nagyon szeretném veled a találkozót de abban az időpontban tényleg nem jó nekem, akkor javasolnék egy másik napot amikor biztos ráérnék.
2022. okt. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Legalább elmondta, hogy (állítólag) miért nem ért rá?
2022. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Igen, de amikor megkérdeztem a találkozós dolgot, akkor a hétvége mindkettő napjára értettem.
2022. okt. 9. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy mindkét napja volt programja, nekem is szokott ilyen lenni.
2022. okt. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha amúgy rendesen tudtok beszélgetni, ő is aktív és nem csak lassan és röviden válaszolgat, akkor még van esély, lehet tényleg nem ért rá és nem csak kifogás volt.
2022. okt. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!