Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csokiciszta vagy sárgatest...

Csokiciszta vagy sárgatest ciszta?

Figyelt kérdés
Csokicisztát távolítottak el 9 hónapja a jobboldali petefészkemből, majd 3 havi Gnrh injekciót kaptam, ami 5 hónapra leállította a menszeszem. Azóta eltelt további 4 hónap rendes ciklusokkal, de a tegnap mégis a másik petefészkemben 5 cm-es csokicisztát látott a doki. Abban maradtunk, hogy megnéz ismét 2 hét múlva, mert esetleg, de kevés eséllyel lehet, hogy egy bevérzett sárgatestet lát. Volt már ilyen valakinek, hogy a sárgatest cisztát csokicisztának nézték?

#csokiciszta #sárgatest ciszta #bevérzett sárgatest
2014. máj. 13. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, nekem. Fájt a petefészkem, elmentem dokihoz, azt mondta, meg kell műteni, mert csokiciszta, és nem fog elmúlni. Elmentem a saját dokimhoz, azt mondta, várjunk, lehet, hogy csak sárgatest. És tényleg az volt, mert egy hónap múlva már sehol se volt.

De mondjuk ha neked ismert az endometriózisod, akkor kicsit más a helyzet.

2014. máj. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!