Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most mi? Megjött? Vagy...

Ez most mi? Megjött? Vagy valami baj van?

Figyelt kérdés

Október 5.-én,tehát holnap kellene megjönnie.Ma délután (fél 2 körül) észrevettem amikor pisiltem,hogy véres darab jött ki,mint menstruációkor.Azt hittem megjött.Azóta egy pici barnás folt a betéten,ennyi.

Eddig mindig rendesen megjött,úgy értem,hogy először egy kicsit aztán 1 órán belül rendesen elindult a vérzés.


Már 3 éve menstruálok és mindig pontosan jön meg (+/- 1-2 nap).Szexuális életet nem élek,sőt még szűz vagyok!(petting sem volt,mivel nem volt még barátom tehát terhes nem lehetek)


Nem tudom eldönteni,hogy most ez mi.Megjött vagy mi?Lehet,hogy valami baj van?

Nem szeretnék orvoshoz menni...:(

15/L


2010. okt. 4. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugi. Lehet csak az időjárás zavart be. :)

Teljesen normális. Estére már lehet normálisan vérezni is fogsz.



Nincs semmi bajod. Ilyen velem is volt már..:)


17L

2010. okt. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Még mindig nem jött meg,de mindegy.Majd csak megjön.

2010. okt. 4. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az időjárásnak meg a horoszkópodnak ehhez ugyan semmi köze, de én is azt mondom, ne aggódj, majd megjön. Ha nem ma, akkor 1-2 nap múlva.
2010. okt. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megjött ma rendesen...


Köszönöm!:)

2010. okt. 5. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!