Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lecsökkent a libidóm a gyereke...

Lecsökkent a libidóm a gyerekek születése óta, ami feszültséget okoz mind bennem, mind a párkapcsolatunkban. Kinek hogyan sikerült visszahozni ezt a vágyat?

Figyelt kérdés

Két kicsi gyerekünk van, egy óvodás és egy 10 hónapos.

Amióta megszülettek, alig kívánom a szexet.

A férjem nem hagyta el magát, odafigyel az életmódjára és külsejére. Oda meg vissza van a gyerekektől, munka után foglalkozik velük, a házimunkában is segít. Nem vele van a baj… sokat kezdeményez de havi pár alkalomnál többször nem tudom rávenni magam, pedig az aktussal sincs gondnéhány kivételtől eltekintve, eljutok orgazmusig.

Aki hasonló helyzetben volt, de sikerült visszahozni a libidóját, hogyan sikerült?

A menstruációm már visszajött (igaz még elég rendszertelen), azt hittem ettől talán javulni fog, de sajnos nem érzek változást.

Egyelőre orvoshoz nem szívesen fordulnék.

32n



2023. febr. 16. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Egyenlőre orvoshoz nem szívesen mennél... pedig még most kéne, nem az utolsó pillanatban. Aki hisztizik, de nem cselekedik, annak nem fáj eléggé.
2023. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Pedig csak szexológus segíthetne.
2023. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
61%

Biztos hogy hormonális dolog lesz,nagyon gyakran megtörténik ez nőkkel szülés után.


Én a helyedben olvasnék erről cikkeket, belépnék ilyen témájú fb csoportokba, ahol adnak az emberek egymásnak tanácsot, meg akár ide is kiírhatsz másik kategóriában kérdést, hogy kinek mi állította vissza a hormonháztartását.

2023. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem dolgozz rajta keményen, hogy valahogy rendbe hozzátok. Nem szégyen szakember segítségét kérned. A férjed elég jó embernek látszik a leírtak alapján. Viszont a szex nagyon fontos egy kapcsolatban. Azért, mert van már gyermeketek, ti csak nappal vagytok anya, és apa. Este ti férj, és feleség vagytok.

Bizony elúsznak jó házasságok is emiatt. Te még időben kaptál észbe. Sok sikert!

2023. febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%

Orvoshoz nem szívesen mennél. Hát, kellene!


Exemnek is ez volt a heppje, ővele minden rendben - NEM! -, de orvoshoz nem megy, mert... helyette alig szexeltünk és még az is jó szar volt, mert merevedési gondokkal küzdött.


De ő nem megy orvoshoz - oké, akkor ÉN lépek ki az életedből.


Nem az a baj, hogy problémád van, hanem hogy teszel rá, és "majd lesz valahogy" alapon gondolkodsz. Aztán nehogy a férjed is így tegyen, és ráunjon, hogy

- nincs szexuális életetek

- ráadásul a neje nem is foglalkozik komolyan a problémával

2023. febr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!