Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem ma indul ki Németország...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem ma indul ki Németországba, dolgozni,1 hónapra.Van egy 1 éves kislányunk,és 4 éves kisfiú. 5 napnál többet nem volt még távol.Nehéz,gyerekeknek is.Nem tervez sokáig,de most muszáj.Ki hogyan vészeli át,akinek távol dolgozik a férje? ☹️

Figyelt kérdés
2023. febr. 12. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát a pénz fontosabb és hogy ételt tegyen az asztalra, 30 nap az nem olyan sok. Én egy éve vagyok távol lassan. Nehéz, de a házat be kell fejezzük és otthon lehetetlen annyit keresni, bármennyit dolgozik az ember.
2023. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Mentem vele. Nem tudom ez miért kérdés. Az asszonynak a férje mellett a helye.
2023. febr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Nekem volt olyan kapcsolatom ahol a nullárol kezdtük együtt építettunk fel magunknak mindent.

Hol en dolgoztam kint hol ő, de mi kb mint 2 árva(szülői segitseg zero), olyan szintű összetartás volt köztünk. Soha nem volt szenvedes vergődes külön sem, mert megcsak téma se volt olyan hogy labilis lenne a kapcsolat.

Egymásért éltünk es dolgoztunk is egy hajoban evezve.


Masik barátom viszont a kapcsolat elején megkért engem arra hogy döntsem el mrddig akarok kulfoldre rohangálni oda vissza, mert neki így nem megy a kapcsolat.

Hazajöttem akkor fixen egyutt elés eljegyzés, mégsrm maraftunk együtt. Az egy gyenge kapcsolat volt igaz 4 év, de 2 hajoban evezve és nem egy mindenkiért mindenki egyért elven.



Aztán munaktarsam férje meg azt mondta atmenetileg elvállal valami melot másik varosban. Hat a másik városban egy másik nőt is bevállalt. De kulfoldon kevesebb az esély szerintem erre hogy felszednek valakit.


Röviden:

A kapcsolat minőségétòl függ hogy az gyenge lábakon áll vagy nem, hogy egy vergődés a haladás, meg hianyzik sírás rívás, mrg juj nem e megcsal, vagy nem.

2023. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Ne nyafogj otthon nézni egymàst meg az üres hütöt jobb lenne? A ti érdeketekben teszi ezt!! Tàmogasd ahelyett, hogy megnehezíted neki.
2023. febr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Csak ne zenditsen rá arra majd, hogy bdzzeg ő keres a csaladba meg csak miatta áll a ház amugy lakni se lenne hol. Es ezert kötbe kell nyalni meg neki lábtörlősködni.

Vannak ezek az alpári félèk.

2023. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pakoljatok össze, aztán menjetek ki ti is! Vissza se nézz!

Nem mondom, hogy kolbászból van a kerítés, de két fizetésből meg lehet oldani. Itt VAN bölcsi, és szinte mindenki visszamegy dolgozni, mikor egy éves lesz a gyerek. Van gyerekbarát munkaidő (Muttischicht), részmunkaidős állások, és egyáltalán nem lehetetlen pici gyerek mellett dolgozni.

A férjed teremtse meg az alapokat, vegyen ki egy kis lakást, aztán menjetek! Te meg addig ezerrel tanulj németül!

Mondjuk Münchent és környékét felejtsd el, ott nagyon sok a bevándorló, ezért kevés és drága az albérlet. Munka van mindenhol. Keressetek egy régiót, ahol lenne állás is, meg van megfizethető albérlet is.

Anyagilag meg majdnem jobban kijöttök akkor is, ha neked nincs munka. De nem kell két ingatlant fenntartani, két rezsit, meg az utazást kifizetni.

2023. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A nyafi helyett gondold inkább bele magad az ő helyzetébe! Vadidegen országba, egyszál maga megy ki 1 hónapra, távol a családjától, barátaitól dolgozni. Gondolom neki sokkal nehezebb mint az egyévesnek, aki fel sem fog semmit az egészből.


Vészeld úgy át, hogy szépen lefoglalod a négyévest és csináltok sok közös programot hármasban, hogy ne legyen időtök gondolkozni.

2023. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. febr. 12. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!