Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiból, melyik típust...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiból, melyik típust választanád, aki humoros, emlékszik a gyermekkorára, hobbijai szórakoztatók, szívesen játszik a gyerekekkel is, de nem törekvő, vagy inkább olyan legyen, aki karrierista, végsőkig komoly, merev, nem szórakozik csak dolgozik?

Figyelt kérdés

A pénzre hajtó becsvágyó mellett élnél, aki mindent képes megvenni, vagy inkább a kevesebb pénzből éldegélő, ám kedélyes életművész mellett?


Természetesen, vannak átfedések az embertípusok között, ám elég jól elkülöníthető ez a két életmódú férfi variáció.



2023. febr. 16. 12:51
A kérdező szavazást indított:
Inkább a jókedélyű, laza világfi mellett érezném jól magam, aki szerető apuka lenne
A komoly ambiciózus típust választanám, aki biztos hátteret biztosítana az élethez
Egyéb, kifejtem hozzászólásban
20 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak vannak tervei a jövőre, nem is kicsik. Amikben èn maximálisan támogatom is. Viszont emellett szakít időt ránk is.
2023. febr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A ketto otvozetet. En is ilyen vagyok, szoval nem erdekel, ki szerint nincs ilyen. A normalis emberek tobbsege nem vagy ilyen, vagy olyan, hanem helyzethez megfeleloen viselkedik es nem lehet 2-3 mondatban leirni, hogy o ilyen es pont. Azaz pl munkahelyen teljesit, otthon pihen es szorakozik.
2023. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak az első. Egy unalmas, komoly figurával egy órát se bírnék ki, nemhogy egy életet. Az olyan, mintha hozzámennék egy ATM-hez.
2023. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jókedélyű, laza világfi mellett érezném jól magam, aki soha nem akar gyereket.
2023. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván kevertet, olyan férfival sem tudnék együtt élni, aki mondjuk nem nagyon dolgozik (főleg nem művésszel), de a cégvezetőktől kirázna a hideg (nem emberileg vannak ilyen barátaim, de én nem akarok arra várni, hogy legyen rám ideje).


Mondjuk egy egyetemi tanár/kutató vs. vezető beosztású túlórázós személy közül az egyetemi tanár nyerne.

2023. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Egyik sem. Csak ilyen végletekben tudsz gondolkozni?
2023. febr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6# Dehogy, csupán elég sok ilyen ember van, aki a végletekben él. Ismerkedésnél pedig megesik, hogy választani kell. A laza és a túl komoly is lehet szimpatikus, ám az életmódja már nem minden esetben.

Avval is tisztában vagyok, folyamatosan változunk, vagyis aki most egyik végletben él, még lehet más később. Akár saját döntés alapján, akár az élet befolyása okán.

2023. febr. 16. 13:19
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó demagóg kérdés, ráadásul csak akkor lett volna egyértelműbb a típusok megítélése, ha elöbbit zöld a másik villogó vörös keretbe foglalod:D
2023. febr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7

A laza addig jó, amikor semmi komolyat nem akarok, nem vele tervezem az életem. A másik sem ideális, hosszútávra inkább ő. Családalapításra az első alkalmatlan. AZ kevés, hogy eljátszogat a gyerekekkel, mikor kedve van.

2023. febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#7: "Dehogy, csupán elég sok ilyen ember van, aki a végletekben él."


Az ennek alapját képező gondolkodásmód / mentalitás alapján már a legelején könnyedén kizárhatók az ilyenek. Aki csak végletekben tud gondolkodni, árnyalatokban nem, az eleve nagyon beszűkült, és meglehetősen fejlődésképtelen, én meg már rég túlléptem ezen a jellemhibán, tehát azonnal kiszúrom, és kukázom az illetőt.

2023. febr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!