Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ahol egy új házasságba úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol egy új házasságba úgy kerülnek a felek, hogy mindkettőnek van már egy gyereke, ott a gyerekek kb egyenlő mértékben kapnak dolgokat, vagy az anyagilag jóval kevesebben kereső gyereke jóval kevesebbet kap?

Figyelt kérdés

2023. jan. 14. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ milyen emberekről van szó, ha előnyben részesíti a sajátját és fukar, akkor másik kevesebbet kap, vagy semmit, sem anyagi sem érzelmi téren.
2023. jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

Hát ha nekem százmillióim lennének, a páromnak pedig szinte semmije, akkor biztos nem adnék a gyerekének, akihez nekem vér szerint semmi közöm ugyanannyit, mint ahhoz a sajátomhoz, akihez igen.


De meg nem írtad le a gyerekek hány évesek, melyik mennyire él együtt ezzel a párral, stb. Ezek is számítanak picit.


De ahogy mondtam ha gazdag vagyok és a saját gyerekemnek veszek egy lakást, akkor nem fogok a másiknak is, aki a párom és egy másik random ember gyereke.

2023. jan. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Ha kell a tehén, kelljen a borja is........ Nagy igazság. Még ma is helytálló.
2023. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
#2! Látod, ezért nincs és nem is lesz, se nőd, se gyereked🤷🏼‍♀️
2023. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Mitől helytálló? Ez csak egy szar közmondás.


G@*i nagy igazság, aha. És miért csak mindig az történik, hogy a gazdag férfi eltartja a nője máshonnan való gyerekét is? Olyan miért nincs, hogy a gazdag nő tartja el a férfi párja korábbi gyerekét? Vagy a férfiak vagyonával könnyebben lehet dobálózni?

2023. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4. Ne egy mondatokat írj, hanem fejtsd ki miért.


Ti akik egymondatos válaszokat fostok ide telefonról írtok és azért vagytok lusták hosszabban írni?

2023. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%

#6! Nem, hanem, mert nincs mit kifejteni+dolgozni megyek, elég időt b@sztam már el ma az incelekre más kérdéseknél.

Ha 100milliód lennének, akkor egy lakás is apró pénz lenne. Ha sajnálod a PÁROD gyerekétől, akkor sz@rt se érdemelsz, nem még nőt. Az ember nem viszi sírba a vagyonát, normális ember a szeretteire költi. Nekem abba a párom is beletartozik, tehát a gyereke is, aki meg hozzá, sőt belőle van. Tessék, remélem, elég részletes.

#4

2023. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3as vagyok.

5ös te nagyon buta vagy, vagy nagyon fiatal. :)

2023at írunk, a mai korban szocializálodottaknak teljesen más az értékrendje mint a nagyanyáinknak, dédnagyanyáinknak. Nincs kitartás, nincs kapcsolat megjavítás, tehát sokkal több a válás, nyilván benne van, hogy ez már gyerekkel együtt. 20 évesen lehet itt vagánykodni, hogy huuu nem jövök össze gyerekes pasival, gyerekes nővel, bár ezutóbbi a ritkább. Viszont a napjainkban ideirogató 20 éves is lesz majd 30 éves, az, hogy fiatal, még nem kezdte el az igazi életét, még nem jelent 100%os élethosszig tartó boldogságot egyetlen egy párkapcsolatban!

És akkor kb. eljutottunk oda, hogy egyedülálló gyerekes pasi, gyerekes nő, társat keres. A nő lehet, hogy viszi magával a kapcsolatba életvitelszerűen a saját máshonnan hozott gyerekét, de a pasik meg gyerektartást fizetnek. Erről is lehet vitatkozni, hogy melyik a rosszabb. De csak úgy kérdezem én, hogy mikor megismerkedsz valakivel az elején illik tisztázni, hogy b.meg gyerekem van.... Mindkét fél előtt ott a lehetőség, hogy eldöntse akarja-e, vagy sem. Végig kell gondolni, agyban is!

Na de!!! ha az új kapcsolat eljut a házasságig, ahogy a fenti kérdés is említi, akkor könyörgöm, ha már házasodok, akkor csak szeressem a leendő társam (legyen az férfi, vagy nő) annak minden egyes jó és rossz oldalával együtt. .....jóban és rosszban.... A két fél, vagy csak egyiké hozzátartozik az életéhez, akár tetszik, akár nem. Nem a házasságban kell már azon gondolkozni, hogy ez tetszik, vagy nem.

A kérdező által feltett kérdés már régen nem az érzelmekről szól, hanem a pénzről. Egyre jöbb a csonka, vagy mozaik család. De most komolyan, ha én jól keresek akkor a saját gyerekemnek milka csokit veszek, a párom a gyerekének meg pl. egy kicsi balaton csokit, mert kevesebb a jövedelme? Vagy az egyik 3 gombóc fagyit kap, a másik meg egyet??? A gyereket ilyen formán bűntetni, megkülönböztetni nem lehet! Nem attól lesztek egy család!!!! És akinek az anyagi része fáj, az ne is kezdjen ilyenbe bele, mert csak egy lelkileg sérült felnőtt lesz az általa neveltekből...

2023. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem egy ilyen hejzetbe egy a megoldás külön kassza.Akkor senkinek nem lehet rossz érzése.

Van a rezsi ami fele -fele.Az élelmiszer bevásárlást is lehet felezni.Vagy egyik héten én a másikon ő vásárol be.Az más kérdés hogy ajándékot jeles napokon vesznek vagy nem egymás gyerekének.(Megállapodás kérdése)

A lényeg mindent korrektül.Ne érezze senki kihasználva magát.

2023. jan. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!