Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen mi a teendő??

Ilyen mi a teendő??

Figyelt kérdés

Voltam emlő uh-n ,talált a doktornő egy elváltozást,de azt mondta nem lehet mintát venni,mert nincs elég hely beszurni a tűt,mivel közé van a tudom és a bordám!fél éves kontrollt ajánlott! De félek a raktol!

Ilyenkor hova fordulhatnek,mármint milyen orvoshoz aki kimuti nekem?


2023. febr. 19. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Sebész.
2023. febr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Az a teendő, hogy fél év múlva meg kell ismételni a vizsgálatot. Addig, ha valami panaszod van, akkor pedig az orvosodhoz fordulsz vele.
2023. febr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Van panasz,mert fáj!

Ahhoz kell fordulnom,aki végezte az uh-t?

2023. febr. 19. 09:56
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Menj máshova! Életben N hallottam olyat, hogy egy emlőbiopsziát képtelen lenne valaki-orvos- elvégezni.
2023. febr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez magánúton volt,most voltam pénteken!

Azt mondta sőt rais írta a papírra,hogy alkalmatlan vagyok a szövettani mintára!

2023. febr. 19. 10:23
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Akkor elmész a háziorvosodhoz és a területileg illetékes nőgyógyászhoz ingyen. Ők fognak tovább utalni, ahova kell. Én úgy tudom, hogy daganat kimutatására a röntgen/mammográfia/CT érzékenyebb, mint az UH, de a teljes képhez manuális vizsgálat, labor, stb. is kellhet. Ha műteni kell és rossz az elhelyezkedése, lehet, hogy az egész melledet le kell venni + hónalji nyirokcsomókat + szövettan + a helyére implantátum. Ezt mindet magánban elég húzósnak számolom, bár te tudod, hogy mire telik, de talán nem itt érdeklődnél, ha annyi lóvéd lenne.
2023. febr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem azért mentem maganra,mert tele vagyok pénzzel,hanem mert áprilisra kaptam időpontot SZTK-ban,de mivel nagyon fáj,ezért döntöttem így!

De persze megfogadom a tanacsod és irány a háziorvos,nőgyógyász! És köszönöm a segítséged!

2023. febr. 19. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!