Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye a tampon nem tud bentraga...

Ugye a tampon nem tud bentragadni/felcsúszni?

Figyelt kérdés
Légyszi trollok, férfiak ne válaszoljanak. 3 nappal ezelőtt betettem egy nagy tampont. Rohanásba voltam, káosz, utazás. Tampont cseréltem, de vonaton kellett, stresszes volt az egész és nem emlékszem, hogy kivettem-e a tampont mielőtt betettem a másikat. Ugye ha bent maradt volna az kicsúszna idővel, akkor is ha nagyon feltaktam? Nem tud megrekedni, vagy felcsúszni? Köszi az értelmes válaszokat.

2023. febr. 22. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Arra se emlékszel, hogy kidobtad, vagy becsomagoltad-e valamibe? Vonaton ráadásul az is macerás mert nem minden vonat wc-ben van kuka.

Esélyes, hogy fent felejtetted a használtat.

Ilyen körülmények között miért nem betétet használsz? Azt egyszerűbb cserélni, és nem okoz gondot, ha bennmarad, arról nem is beszélve, hogy egy vonatos tamponcserénél a mosdó állapota miatt a fertőzésveszély is nagyobb, mint ha betétet kéne csak cserélni.

2023. febr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt kuka a vonaton. Az első osztályra vettünk jegyet, tiszta volt a wc meg fertőtlenítek is. Erős vérzésem volt, ilyenkor csak tampont tudok használni betéttel együtt.
2023. febr. 22. 10:09
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Akkor ha emlékszel rá, valszeg kivetted, meg most látom, hogy 3.nappal ezelőttről van szó, azt hittem először, épp most aktuális.

Nyugodj meg, valszeg nem maradt benned. Vérzel még amúgy? Most mit használsz épp? Ha betétet, és nincs semmi változás (nem büdös, nem barna), az is megerősítés, hogy nincs benned 3. napja ugyanaz a tampon.

2023. febr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elmúlt azóta. Az eset után amire ugye nem emlékszek hogy kivettem-e még 1 nagy tampont tettem be. Utána hézfőn még egy nagyon picit vérzett, de el is múlt, azóta nem vérzek.
2023. febr. 22. 10:15
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Szia! Egy átlag hüvely az 6-10 cm-eres, ráadásul a méhszáj (ami amúgy megakadályozza, hogy a tampon becsússzon valahova) leereszkedik menstruáció közben, szóval még rövidebb. Ha felnyúlsz magadnak akkor érezned kéne, ha van ott valami. De ahogy az előző mondta, ha nem büdös, akkor valószínűleg kiszedted.
2023. febr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Egy tampont még a legnagyobb rohanásban SEM lehet fenn felejteni. Automatikusan leszeded, felteszed - csak ezt a mozdulatsort, mivel automatikus felejted el.


Én áltag minden 3. menzinél így járok, annyira berögzült, hogy kiszedem a régit, felteszem az újat, hogy néha utána kell gondolnom :D

2023. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%

Az 5. válaszolónak igaza van, a hüvely nem végtelen hosszú, ha felnyúlsz magadnak, akár az egész végét (méhszáj) is érezheted. Ha van bent egy megdagadt tampon, azt pláne. Fel tudsz dugni két tampont, mert elférhet, de ha fel tudsz nyúlni, az nem lehet, hogy nem találod meg.

[link]

2023. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!