Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányom 12 éves, 2,5éve menstru...

Lányom 12 éves, 2,5éve menstruál, be is állt a ciklusa. Az utóbbi időben mensi után előfordult, hogy a bugyija barna foltos, törléskor barnás-véres a wc papír. Most pl. egy héttel vagyunk mensi után. Nézessem meg ,vagy ez normális?

Figyelt kérdés
2023. febr. 22. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Normális.
2023. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

Honnan tudod? Gondolom egyedül öltözködik, tisztálkodik. Vagy mutatta külön neked? Vagy hogy vetted észre?

Ha barna foltos/véres a bugyija, miért nem használ betétet?

2023. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Az nem opció, hogy a gyerek elmondja? Lol


Amúgy természetes, sok nőnek leáll egy napra, majd 2 napig barnázik.


Ez a hüvely-tisztuló időszak. Redős, szűk, "zárt" cső, megakad a vér itt-ott és lassan csurog ki.


Én tampont szoktam felrakni ilyenkor, hogy "kiszedje" a maradékot, általában sikerül is. De az is rendben van, ha ebben az időszakban egy vékonyka tisztasági betétet berak.

2023. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves második...honnan tudom? Szerintem természetes ha egy gyerek az anyjæhoz fordul bármilyen esetben vagy ha ilyen jellegú problémája van, mivel nekem ilyen nem volt még ezért kérdeztem rá. Azon felül én mosom a bugyiját, észre vettem volna abból is ha baj van és nem szólt volna mondjuk...kedvencem ez a kérdés, hogy miért nem használ betétet...mondjuk nem tudta hogy ilyene lesz? Ha még nem volt ilyene vagy csak egy két alkalommal, nem feltétlenül számít rá. Nyilván mikor észrevette utána betétet használ Mindig van a táskájában pár db. Köszönöm a segítő kommented...
2023. febr. 23. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!