Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett pattanás?

Fogamzásgátló mellett pattanás?

Figyelt kérdés

Ilyen alkat vagyok alapból is, de nem kellett volna elmúlnia tőle?

Váltás segíthet, vagy ilyenkor mindegy?


2023. febr. 24. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem feltétlenül múlik el. Ha a fogamzásgátlótól pattogsz ki akkor azért érdemes váltani.
2023. febr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Talán rosszabb nem lett, de nem is javult
2023. febr. 24. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem is pattanások ellen írják fel a fogamzásgátlót, az csak egy esetleges pozitív mellékhatása lehet.
2023. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

Ha nincs megfelelo borapolasi rutinod, akkor mitol varod a javulast? A pattanasokat nem csak hormonalis gond okozhatja.

Lehet pl gomba miatt is. Csak hogy egy peldat irjak.


Innentol kezdve kozel se biztos, hogy barmelyik foggatlo hatna ra.

2023. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nálam teljesen alkati dolog. (Hormon labor rendben, bőrápolásban is nyilván ez ellen teszek) Vannak ilyen emberek, akik örök tinik, hála a pattanásoknak... 30 év alatt sok mindent kipróbáltam. Egyedül kifejezetten akne elleni gyógyszer használt, amit kúra szerűen kellett használni. De az sem örök hatású, ráadásul nem egy enyhe gyógyszer. Fogamzásgátlót nem szedtem mindig. Most épp igen. De nem elsődlegesen akne elmulasztásra. Bár reméltem tőle legalább minimális javulást. De ezek szerint ez sem működik mindenkinél.
2023. febr. 24. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:
29%
Miket hasznalsz a borodre?
2023. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!