Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől érzek pici mozgásokat...

Mitől érzek pici mozgásokat az alhasamban?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit furán hangzik ez a kérdés. 10 hónapja szültem császármetszéssel. Eddig semmi ilyet nem tapasztaltam. Most viszont kB. 1 hete apró mozgásokat érzek a hasamban, hasonló érzés, mint a magzatmozgás. És ilyenkor látom, hogy a hasam is megmozdul picit. A menstruációm normális, mindig pontos. Vajon mitől lehet ez?

2023. febr. 25. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Vagy erős bélmozgásod van, vagy terhes vagy megint :D
2023. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Csinálj egy terhességi tesztet!
2023. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Befészkelte magát egy Alien.
2023. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Ha nagyon zavar, kérj időpontot hasi UH-ra.
2023. febr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A terhességet kizárnám. Mint mondtam a menstruációm normális, mindig pontos. Nem mondanám, hogy zavaró, inkább csak furcsa és érdekel mitől lehet. Köszönöm az értelmes válaszokat! :)
2023. febr. 25. 22:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyen fantom mozgásokat érezni. Nem tudom mitől lehet. De talán korábban is volt, csak egy terhesség után jobban felfigyelünk rá. Én is szültem már, de korábban nem éreztem ezeket
2023. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!