Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mit jelent a Dienille...

Ez mit jelent a Dienille fogamzásgátló tablettánál?

Figyelt kérdés

Közel 3 éve szedem.

Lassan egy éve hogy műtöttek LEEP beavatkozással, mivel elváltozás volt a méhnyak-on. Ez csak plusz infó igazából nem tudom befolyásolja-e azt amit most tapasztaltam.


Szóval múlt héten volt a szünetem. De a szokásos menzesz helyet inkább barnás folyás volt és nagyon nagyon minimális. Meg is lepődtem, szóval megnéztem a betegtájékoztatott ami azt írja h szedjem tovább. Ha még egyszer ez előfordulna akkor forduljak orvoshoz.


De csak furdal a kíváncsiság hogy most mi állhat a háttérben.


Van közel 4 éves párkapcsolatom. De sosem ment el bennem. (Jajj ezt amúgy eskü ciki leírni xD)


Átböngésztem itt a kérdéseket de hasonlót nem találtam. Köszönöm előre is a segítséget.


26/N


2023. febr. 28. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Várd meg a következő vérzést, addig ne kombinálj, ha nem szedtél antibiotikumot mostanában! Az, hogy nem ment el benned még nem jelent semmit; attól az előváladékban is lehet spermium. A megszakított közösülés nem védekezés, úgyhogy nyugodtan puff bele, ha csak azért csináljátok, hogy a tabletta mellett biztosabb legyen a dolog. Felesleges.
2023. márc. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

Szedem tovább más gyógyszert nem is nagyon szoktam szedni (hál istennek nagyon ritka az hogy én lebetegedjek.)

2023. márc. 10. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!