Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 vagyok. Es 2022.10.18.-a...

17 vagyok. Es 2022.10.18.-a óta vezetem jegyzetben az ovulációmat. Álatalában 18.-23.-a között szokott lenni ilyen alhasi görcsöm mellette még szokott lenni ilyen átlátszó tojasfeherje allagu valami is. (?)

Figyelt kérdés

2022. Októbertől 2023. Januárig

Kb ugyan igy volt az ovulaciom.

Most januarban 20.-23.-ig tartott ez az egész.


Viszont most februarban, 20.an lattam ilyen tojas allagu atlatszo valamit a wcpapiron. Elotte alug ereztem gorcsoket.

Es most hogy elmentem wcre (ma) az az februar 28.-án láttam hogy szinten ilyen atlatszo valami van a wcpapiron ahogy kitoroltem wczes utan. Nem sok…eppen hogy lattam..elotte kicsi gorcsot is ereztem meg fajasokat.,meg tegnap is…

Es annyira felek…ilyen meg soha nem volt hogy 18.-a es -23.-a után ereztem volna ilyet.

Nem naptar szerint 23.-a utan nem is volt hogy ilyen jott volna ki belolem….

Ovulacional azokott ilyen nekem elofordulni amit tenyleg csak 18-23.a kozott tortent eddig…


Ez normalis? Nagyon felek…

A menstruaciom se allt be teljesen…2 es fel eve van menstruaciom.


Van mikor 1-2 napot kesik. De van mikor pontos. Es 2 eve igy megy…

De akkor is felek.

Kerlek segitsetek es nyugtassatok meg😭!



2023. febr. 28. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Semmi baj, ez teljesen normális. 1-2 napot bármitől késhet, leggyakoribb a stressztől.
2023. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

Mitol felsz? Mi bajod? Nem ertem. 17 eves vagy, rendszeresen menstrualsz, ennel mi kell tobb? :D

Az, hogy kesik par napot, vagy hamarabb jon meg, abszolut normalis, a rendszertelen ciklus nem itt kezdodik.



Az ovulacio altalaban a ciklus kozepen van. Ha neked ez 28 napos, akkor a 14. nap korul.

Ha kesik 2 napot es 30 napos lesz az adott ciklusod, akkor az ovu is kesobb volt valoszinuleg.


Ha biztosra akarsz menni, hasznalj lh tesztet, mert a testi tunetek trukkosek lehetnek. Nekem pl ovu utan 4 nappal van folyasom, nem alatta, pedig ugye a tankonyv szerint akkor kene lennie.

Szoval ez ilyen.

2023. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%

Nem értem, hogy mitől félsz.


Az átlátszó, tojásfehérjére emlékeztető váladék neve méhnyák, teljesen normális dolog, tisztul a hüvelyed.

2023. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17%
Már a 6. kérdésed legalább, de az ca. 30 válasz sem volt elég rá?
2023. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!