Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért telik meg pisivel a tampon?

Miért telik meg pisivel a tampon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy két külön lyukról van szó és elvileg a pisinek nem lenne szabad a tamponba kerülnie, de nálam sajnos ez a helyzet. Általában ki szoktam venni pisiléskor a tampont, de most nem vettem, mert nem sokkal korábban tettem be. De pisilés után mégis zavart a dolog és kivettem kíváncsiságból és teljesen nedves volt, a wc papír, amibe tekertem teljesen elázott, holott vér alig volt rajta.

Lehet hogy ez valami anatómiai hiba? Mert tudom hogy a tampon a hüvelyben van, a pisi meg a húgycsövön jön.


2023. márc. 1. 05:41
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Nem pisilted le a madzagját? Lehet az szívta fel.
2023. márc. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

szerintem nem tetted fel eléggé. Vagy bővebb vérzésed volt, érted: nagy nedvességtartalmú

Hány éve használsz tampont? Miért nem betétet használsz?

2023. márc. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
A madzag nem szívja fel a pisit, ez marhaság, te meg tuti nem nő vagy :D
2023. márc. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már miért ne lennék nő? Azért köszönöm a feltételezést.
2023. márc. 1. 12:13
 5/5 A kérdező kommentje:

Régebben betétet használtam, de azt már nem tudnék, undorodom tőle. Minden csere után mennem kell tusolni.

Kb 19 évesen váltottam tamponra, amikor már nem voltam szűz. Három évig használtam, de mindig, minden wc használatnál kivettem és tettem be másikat. (Pont a kérdésben leírt jelenség miatt). Aztán sokáig semmit nem használtam, mert terhes lettem és hála a jó égnek több mint két évig nem is jött meg a szoptatás miatt. Most megjött, próbáltam a betétet, de valahogy nem érzem magam tisztának vele. És gondoltam nem veszem ki a tampont, mások se szokták, de ugye történt ami történt.

2023. márc. 1. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!