Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett biztos...

Fogamzásgátló mellett biztos nem lehetek terhes??

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan egy éve már, hogy fogamzásgátlót szedek. Az elmúlt egy évben nagyon ritkán fordult elő hogy 1-1szem kimaradt volna de mindig a tájékoztatónak megfelelően jártam el, megvonásos vérzések is megfelelő időben és rendszeresen jelentkezett.

Viszont (tudom tudom .. sokan most fognak betámadni..) egyszerűen nem tudom megengedni a pároknak hogy belèm élvezzen , mindig megkérem hogy húzza ki előtte pedig tudom hogy mar régóta szedem a gyógyszert.. annyi helyen hallottam mar hogy gyógyszer mellett is teherbe esnek es muszáj valakitől hallanom mennyire lehetek biztos benne ha belém élvezne se lenne gond :( nézzetek hülyének de tényleg van bennem egy megmagyarázhatatlan rettegés a teherbe eséstől pedig 21 eves vagyok …



2023. márc. 2. 23:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Menj biztosra, ne szexelj, ráadásul azzal semmi macera
2023. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Vagy ott a hatso kijarat, az is 100% vedelem!:D
2023. márc. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lettem lepontozva de mindegy xd
2023. márc. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!