Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felfáztam! Feltétlenül szükség...

Sztrecskó kérdése:

Felfáztam! Feltétlenül szükséges orvoshoz menjek?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy nagy lenne a baj. Korábban még nem volt velem ilyen, de ma egész nap úgy érzem, pisilnem kell, és nagyon csípőset és keveset sikerül csak ürítsek. Mivel tudnám elősegíteni, hogy minél hamarabb elmúljon? Nincs sok időm orvoshoz menni, de ha muszáj, tudok erre szánni, mert az egésszég az fontos.

2013. jún. 10. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Vörösáfonya kapszula!!! Minden mennyiségben!

Dm-ben, patikában lehet kapni.


Ha elfajul, véres, gennyes a vizeleted, akkor feltétlen menj orvoshoz az nem játék.

2013. jún. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Verucs válasza:
Én még azért beleülnek egy kis kamillás fürdőbe. Vegyél kamillát lehetőleg egész virágot és az abból főt teát tedd egy kis fürdővízbe és abba üldögelj
2013. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos a fürdőre nincs lehetőségem, mert kollégiumban vagyok, viszont az áfonyakapszula nagyon jó ötlet volt, sokat segített!

2013. jún. 11. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!