Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám késleltetni a...

Hogyan tudnám késleltetni a menzeszemet?

Figyelt kérdés

Szombaton házibuliba vagyok hivatalos,és vasárnapra jön ki a 28. nap de álltalában 26.napra jön meg,azaz pénteken...

Mivel nem szeretnék a bulin a cserével bajlódni,hogyan tudnám késleltetni??

Nem szedek fog.gátlot.

16/L


2010. okt. 6. 20:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
se hogy.
2010. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem lehet :o
2010. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
javasolták a citromlevet,az nem ér semmit?
2010. okt. 6. 20:18
 4/11 Bogi90 válasza:
citromlevet nekem is mondták,én nem próbáltam ki pedig egyiptomba mentünk és még nem tamponoztam akkor :( sajnos ez egy ilyen gonosz dolog...de sztem nem olyan nagy a baj,tisztasági és ennyi,én bed whiteon voltam úgy h megvolt...
2010. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Te nem vagy beteg, egeszseges vagy, es nincsennek hormonnal problemaid.


Ne avatkozz be a termeszet munkajaba, mert megbosszulja magat!

2010. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne akard, örülj, hogy nincsenek a rendszertelenséggel problémáid. Más is ment már buliba, nyaralt már, stb. menstruáció közben, abszolút túlélhető. Gondolom, azért tetted fel a kérdést, mert még nem használsz tampont. Készülj fel előre csomagolt betéttel, azt diszkréten be tudod készíteni a kis táskádba/neszeszeredbe és úgy el tudsz menni a wc-re. A használtat visszatekered a tiszta csomagolásába és feltűnés nélkül ki tudod dobni a szemétbe. Meglátod, nem lesz szörnyű! Jó szórakozást!
2010. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat..

De tampont használok,és éppen ezaz,ha kiveszem a tampont,és beletekerem zsepibe,akkor a zsepi átázik 2pillanat alatt,és akkor tekerjem még bele 3ba,hogy ne üssön át a vér? mert az már egy kicsit ciki,ha átlátszik ott a kukában..:S

2010. okt. 6. 22:11
 8/11 A kérdező kommentje:
vagy ha akkor látják meg,amikor éppen viszem ki a szemetesbe..:S
2010. okt. 6. 22:13
 9/11 anonim ***** válasza:

És akkor mi történik, ha meglátják hogy menstruálsz? Én olyan helyre jártam fősuliba, ahol nagyon sok fiú volt, soha semmilyen bajom nem volt abból, hogy menstruálok, pedig volt olyan többször, hogy észrevették. (rosszul lettem)Egy pillanatra sem éreztette senki, hogy ciki.

Ezt csak mi csajok lihegjük túl teljesen feleslegesen.

Kicseréled, becsomagolod higiénikusan és kidobod. Ennyi. Ha meg is látják, nem fogják szóvá tenni.

2010. okt. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Betekered wc-papírba és már nem is fog átszivárogni rajta a vér, hacsak nem nyomkodod ki belőle. Az pedig, hogy egy maroknyi kis csomagot kidobsz a szemetesbe, senkit sem fog arra ösztönözni egy buli közepén, hgy utánad a szemétben turkáljon :=) Nyugi, ahogy az előttem válaszoló is írta, csak a nők (illetve a lányok, mert hidd el később te is belejössz) pánikolják túl az ilyen helyzeteket, pedig cirkusz nélkül senkit sem érdekelne, de így, az esetlen, kétségbeesett rejtegetéssel mindenki figyelmét magukra vonják.
2010. okt. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!