Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi diszkomfort? Hogyan...

Hüvelyi diszkomfort? Hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés

Alkalmanként vissza-visszatérő jelenség - nem mondom hogy gond, annál kevésbé zavaró. Mintha néha megborulna a hüvelyflóra, hígabb, bővebb, más típusú foltot hagyó folyás jelentkezik pár havonta, és olyan "nem százas" érzés, de gombára vagy fertőzésre utaló viszketés vagy hasonló nincs.

Levendula, teafa olaj jól esik neki (bugyira cseppentek), meg a gyógynövények (cickafark, kamilla, körömvirág, teának meg fürdővízbe is). Próbáltam ilyen regeneráló hüvelykapszulát (nőgyógyász ajánlotta), az kifejezetten csípte, nem volt jó érzés.

De amúgy el szokott múlni. 43 éves leszek, lehet hogy a hormonok is már bezavarhatnak?



2023. márc. 16. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség zavar be. Illóolajok nem bőrre meg nyálkahártyára valók. Menj orvoshoz!
2023. márc. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Az egyes válasza a hülyeség, igenis jók rá az olajok. A teafa nekem szárít kicsit, a levendula nagyon jó, nyugtatja nekem is.
2023. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Illóolajokat NEM használunk nyálkahártyára - nem kell csodálkozni, hogyha össze-vissza bszod vele a hüvelyflórádat.
2023. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem a nyálkahártyára kenem, hanem mint írtam is, bugyira, tisztasági betétre cseppentem.

És akkor amikor már baj van, jót is szokott tenni neki.

2023. márc. 17. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!