Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Edzőtermi Wc-ülőkéről elkaphat...

Edzőtermi Wc-ülőkéről elkaphattam valami bacit?

Figyelt kérdés

Ma reggel nagyon el kellett menjek vécére edzés előtt a teremben, viszont nem papíroztam ki a wc-t, hanem csak ráhuppantam.


Mikor ültem rajta már vagy 2-3 perce, akkor kapcsoltam, hogy jézus elfelejtettem...


Most utolag tudok még tenni valamit hogy tuti ne legyen bőrbaja a combomnak, popsimnak? Vagy csak remenykedjek?


Köszi előre is a segítséget <3 (20/n)



2023. márc. 18. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Először is nyugi :D Kicsit hipochonder vagy, ennyitől azért még nem lesz bajod
2023. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
El lehet kapni így is fertőzést, de azért nem törvényszerű. Mosakodj meg tejsavas intimlemosóval, figyelj a higiéniádra, ennyi.
2023. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ülőkéről nem lehet elkapni semmit, hacsak nem direkt rádörzsölöd a hüvelyedet.
2023. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. herpeszt pl mert tévedés hogy csak némi úton lehet elkapni, mert az aktív herpesz bizony fertőző. Vagy a visszacsappanó víztől egyéb betegséget is el lehet kapni, ezért kell beletenni egy papirdarabot hogy ne csappanjon vissza a víz.
2023. márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt elfelejtettem

[link]

2023. márc. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xp ali ***** válasza:
Legközelebb ne ülj rá, ha ilyen félős vagy. Egy kis combizom és popsi erősítés. És akkor nem kell kiirtani egy esőerdőt se, mert te csak fészket rakva tudsz kakilni.
2023. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!