Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mossam ki a vérfoltot a...

Hogy mossam ki a vérfoltot a bugyiból?

Figyelt kérdés
Már nem friss vér. Nem számítottam rá, hogy megjön, mert alapvetően elég rendszertelen (fiatal vagyok még), viszont most 26 napra megjött. Egész nap úton voltam, így nem tudtam kimosni, illetve nem is éreztem, hogy megjött. Csak most láttam, ahogy hazaértem. Mivel szedjem ki belőle? Fehér és rózsaszín pöttyös, tehát ilyen fehérítőket nem használhatok, viszont nagyon látszik rajta. De akkor mégis hogy?

2023. márc. 18. 17:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én nem mosogatom, hanem egyszerűen kidobom. Annyit nem ér, az csak egy bugyi.
2023. márc. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#10 Rendben, köszönöm, megfogadom a tanácsod. :)

Egyébként tartalék bugyi mindig van nálam, csak mivel eszembe nem jutott, hogy megjöhet mostanság, ezért nem is vettem át. De a tisztaságis jó ötlet.


#11 Persze, ez is egy opció. De azért ez hasznos tudás, mert ha a pizsamámat sikerül majd egyszer összevérezni, akkor azt nem dobom ki csak úgy. :D

2023. márc. 20. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!