Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudunk lefeküdni a barátom...

Nem tudunk lefeküdni a barátommal. Valami tanács?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat várnék ha lehet. Barátommal majdnem egy éve vagyunk együtt és már jó párszor próbálkoztunk de egyszer sem tudtunk lefeküdni. Érzem hogy hova kéne tennie de az egyszerűen túl kicsinek és szűknek tűnik ahhoz, hogy működjön. Szeretjük egymást, vonzódunk egymáshoz és sok az előjáték is, tényleg már mindent kipróbáltunk és igen, az elején görcsös voltam de szerintem tulajdonképpen mostmár ezzel sincsen baj mert már csak az frusztrál hogy nem sikerül, készen állnék rá és nem félek. Mindketten 17 évesek vagyunk és ez lenne az elsőnk tehát nem tapasztalt a párom sem. A baj szerintem inkább ott lehet hogy nekem fél éve volt egy fertőzésem (bakteriális) amit kúpokkal és lactofeelel kikúráltam és mikor visszamentem a nőgyógyászhoz, a kenetben már nem volt semmi. Folyásom folyamatosan van, máshogy pedig még nem vizsgáltak meg mert hogy szűz vagyok. Már az is fáj hogyha a barátom a hüvelyembe nyúl, csíp és szúr folyton de már nem tudom mit tudnék ellene tenni. Ami pedig a leginkább frusztrál hogy nem tudom eldönteni, ez-e a probléma, vagy az hogy ő tapasztalatlan és nem pontosan van tisztában, mit hogyan kéne csinálni. Tud valaki ebben segíteni/tanácsot adni?

2023. márc. 18. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Lehet, lelkileg mégsem álltok rá készen...
2023. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Már az is fáj hogyha a barátom a hüvelyembe nyúl, csíp és szúr folyton"


Ez pedig nem normális dolog.. Vizsgáltasd ki magad.

2023. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%

"készen állnék rá és nem félek."


Te csak azt hiszed...


A leírásodból nekem egyértelműen az tűnik ki, hogy valójában nem, mert ha tényleg készen állnál rá, akkor nem ütköznél problémába!


Várjatok még!


Minek kell erőltetni, ha nem megy ?!

2023. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%

Az is lehet, hogy a barátod koszos kézzel nyúl beléd és a kapott fertőzéstől csíp és szúr odalent...


De 17 évesen még egyébként is korai szxelni, ráértek még!

2023. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%

"Nem tudunk lefeküdni a barátommal. Valami tanács?"


Akkor ne feküdjetek le!

2023. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Rá vagytok görcsölve!


Egy időre felejtsétek el, ne erőltessétek, hagyjátok pihenni a dolgot és menjetek el nőgyógyászhoz, mert a szúró, csípő érzés nem normális - egy kivizsgálás nem ártana!

2023. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyébként jó sok idáig egyáltalán nem is csináltuk de akkor most majd pihentetjük megint. Még korábban a nőgyógyász adott kúpot úgyhogy lehet azt használni fogom, hátha elmúlik a csípő érzés.
2023. márc. 18. 19:53
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

na latod...en ezert voltam elosszor 18 evesen egy tapasztaltabb ferfival mint egy korombeli gyerekkel ;)


az hogy csip es fura nem jo. menjel el nogyogyaszhoz es remelem a baratod kezet most amielott ott matat...

2023. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
Ehhez is fel kell nőni !
2023. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Vagy fertőzésed van vagy esetleg szárazság is okozhat kellemetlen érzést a hüvelyben petting vagy szex közben. Akkor lesz kellemes ha elég síkos a környezet, ehhez kell a hosszú előjáték. Plusz síkosító, vannak extrán síkos gumik is.

Másik hogy szex előtt érdemes felfedezned a saját tested, nem tudom ezzel hogy állsz, de ez segít abban hogy tudd mi a jó neked és mi nem.

Egyébként meg nyugi, ne feladatként tekintsetek rá, hanem csak sodródjatok a vággyal és jó lesz. Védekezést ne felejtsétek!!!

2023. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!