Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudunk lefeküdni a barátom...

Nem tudunk lefeküdni a barátommal. Valami tanács?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat várnék ha lehet. Barátommal majdnem egy éve vagyunk együtt és már jó párszor próbálkoztunk de egyszer sem tudtunk lefeküdni. Érzem hogy hova kéne tennie de az egyszerűen túl kicsinek és szűknek tűnik ahhoz, hogy működjön. Szeretjük egymást, vonzódunk egymáshoz és sok az előjáték is, tényleg már mindent kipróbáltunk és igen, az elején görcsös voltam de szerintem tulajdonképpen mostmár ezzel sincsen baj mert már csak az frusztrál hogy nem sikerül, készen állnék rá és nem félek. Mindketten 17 évesek vagyunk és ez lenne az elsőnk tehát nem tapasztalt a párom sem. A baj szerintem inkább ott lehet hogy nekem fél éve volt egy fertőzésem (bakteriális) amit kúpokkal és lactofeelel kikúráltam és mikor visszamentem a nőgyógyászhoz, a kenetben már nem volt semmi. Folyásom folyamatosan van, máshogy pedig még nem vizsgáltak meg mert hogy szűz vagyok. Már az is fáj hogyha a barátom a hüvelyembe nyúl, csíp és szúr folyton de már nem tudom mit tudnék ellene tenni. Ami pedig a leginkább frusztrál hogy nem tudom eldönteni, ez-e a probléma, vagy az hogy ő tapasztalatlan és nem pontosan van tisztában, mit hogyan kéne csinálni. Tud valaki ebben segíteni/tanácsot adni?

2023. márc. 18. 19:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szárazság nincs. Fertozesre tippelnek. Koszonom szepen!!
2023. márc. 18. 21:08
 12/15 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem a kúpozás után nem lett helyreállítva a hüvelyflóra.


Illetve mind a ketten rástresszeltek.

2023. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk vszeg annyira rágörcsölsz és félsz, hogy nem tágulsz semmit.


Egyáltalán foglalkozik ő veled normálisan!, ahelyett, hogy az ujját dugdosná fel???


Mert hogy ujjazni nem tud, az már most látszik, szóval nem kell csodálkozni, hogyha esetleg valami szrt is összeszedsz tőle, mert hosszabbak a körmei, felsérti a hüvelyfaladat, koszos a keze, etc.

2023. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen nem vagyunk tapasztaltak ez igaz de figyel rám, türelmesek vagyunk és folyton megbeszéljük, mi jó, mi nem jó a másiknak.
2023. márc. 20. 18:42
 15/15 anonim válasza:
100%
szerintem menj vissza nőgyógyászhoz először is mert az nem normalis hogy csip meg szúr,lehetséges hogy visszajött a fertőzésed mert előfordul hogy a gombás fertőzés,vagy akár más fajta is kezelés után is visszatérhet főleg úgy hogy mondod ez már fél éve történt.A másik pedig hogy azért érzed szerintem túl szűknek mert nem vagy rendesen felizgulva (nedvesedve),vagy még az is rá tesz hogy fiatal vagy még lelkileg nem allsz rá készen nem tudod elengedni magad rendesen.
2023. ápr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!