Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit vegyek fel hogy ne látszód...

Mit vegyek fel hogy ne látszódjon át a betét a nadrágon?

Figyelt kérdés
Az a baj elegánsabb nadrágokat viselek és ezeken látszik az is, ha “rendes” bugyi van rajtam és nem tanga, a betét meg pláne látszik. Ha felvennék egy boxer féle bugyit akkor megoldás lehet?
2023. márc. 22. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Feneket eltakaró, hosszított felsőket is viselhetsz azon a pár napon.

A hosszúszárú bugyihoz hogy ragasztanád a betét szárnyait? A sima olyankor meg szerintem nem lenne túl komfortos, feszengenél, hogy elmozdul.

Tampon nem opció tisztaságival?

2023. márc. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Lézervágott bugyi vonala nem látszik. Betétből meg vannak vékonyak
2023. márc. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Sima farmernadrág miért nem jó? Iskolás vagy még, vagy munkahely követeli meg az "elegáns" nacit? Vagy akár még szoknyát is vehetsz fel.

Egyébként nem látszik át a betét, csak akkor, ha cicanadrágot hordasz, az meg nyilván nem utcára való. Valszeg csak te érzed annak. Vagy mit láttál, hol látszik át? Milyen márkát/méretet használsz? Mert vannak vastagabbak meg vékonyabbak. Vagy még van a tampon, vagy kehely, mint alternatíva.

2023. márc. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Eleve ezt az “azért KELL tangát hordanom, mert átlátszik a bugyi” hisztit sem értettem soha. Egy lézervágott normál az max a leggingsen látszik át, de azon a tanga is (na meg az nem utcai viselet).

Szűk kosztümnadrágot és szoknyát hordok mindennap a munkám miatt hagyományos, max brazil bugyival, sosem volt ebből problémám. Egy normál nappali betét nem ér fel odáig, hogy átüssön hátul.


De egyébként tampon, ha ennyire izgulsz.

2023. márc. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Ezért hordok legtöbbször boxer szabásút. Betéttel is működik, én szoktam.
2023. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
én mindig szoknyát hordok. menzesz idején is. abba biztos hogy nem látszik át a betét pedig én azt a nagyon vastag tenna betétet használom. a harisnya helyén tartja a betétet a szoknya pedig ápol és eltakar. tudom nem a legkényelmesebb de igy biztonságba van az ember lánya.
2023. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

Nadrágon a nappali nem szokott átlatszani, de ha neked igen, akkor próbálj ki más márkát /típust ami vékonyabb. Esetleg tampon vagy intimkehely is megoldás, ha komfortos az neked.

Van olyan barátnőm aki minden buli előtt kérdezgette tőlem hogy látszik e hogy betét van rajta, nyilván sose látszott de ő mindig úgy érezte hogy mindenki tudja mert biztos látszik. Úgyhogy az is lehet, hogy csak neked tűnik fel, mert tudod hogy ott van

2023. márc. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
nem értem mi volt a gond a válaszommal :( 5-ös voltam...
2023. márc. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%

Kizárt, hogy átlátszon, hacsak nem valami extra szűk a nadrág és extra vastag a betét.


De ha zavar, használj tampont.

2023. márc. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!