Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ebben a témakörben egy férfi...

Ebben a témakörben egy férfi miért beszéli ne a nőket a szűrővizsgálatokról?

Figyelt kérdés

Ez miért célja valakinek?

Úgy gondolom az oldal célja a segítségnyújtás.



2023. márc. 22. 21:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Egy ilyen kerdest en is lattam, ahol az egyik valaszban a csavo buszken meselte, hogy mennyire felesleges orvoshoz menni es a baratnoje se jar szerencsere soha nogyogyaszhoz.

Nem tudom trollkodott-e, siman lehet, de inkabb bezartam azt a kerdest, egyszeruen szohoz se jutottam... 🤮

2023. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%

Sok férfi nem jár orvoshoz csak ha nagyon muszáj. Vagy félnek vagy értelmetlennek tartják.


Vannak olyanok akik nem engedik el a párjukat PL nőgyógyászhoz mert nem akarják hogy más fogdossa. Ezzel nagyon nem értek egyet és több probléma is van vele, de van benne logika ha az ő fejükkel gondolkodok. Viszont hogy egy ismeretlent miért beszélnek le azt nem értem.

2023. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

1


Nem tudom hogy ő trollkodott e de én ismerek egy ilyen pasit.


Vannak páran sajnos.

2023. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#1: Én is láttam nem is egy kérdés alatt. A sokadik ilyen kommentjénél telt be nálam a pohár. Csinálja ezt a párjával együtt, de ne beszéljen le itt másokat arról, hogy elmenjenek egy szűrővizsgálatra.

Tünetek nélkül is lehet beteg valaki, ami kiderülhet a vizsgálaton. Szomorú ha valaki felnőtt emberként itt tart agyilag, ahol ő.


#2: Egy normális gondolkodású férfi felfogja, hogy egy nőgyógyászati vizsgálat nem egy szexparti. Mi az, hogy nem engedik el a párjukat? Ezt hogy kell elképzelni? Nem mehet el ORVOSHOZ?

2023. márc. 22. 22:08
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

4


Azt nem írta le pontosan hogy csinálja de gondolom nem egészséges a kapcsolatot.


Ha férfi tulajdonként kezelni a párját simán tudja manipulálni.

2023. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos nem fogja fel a fontosságát a dolognak. Volt aki azt írta pl hogy nem tartozik sem ő sem a párja rizikós életkorba. A méhnyakrák nem korra megy, szexuális élet megkezdésétől évente ajánlott a szűrés, 20 évesnek is. Plusz ugye a többi szűrés se elhanyagolható, hiszen ha valamit időben észrevesznek azon még lehet segíteni. De ami már elterjedt, azon nehezen.


Úgyhogy nem kell ezekkel foglalkozni mert ha reagálnak nekik akkor csak adva van alá a ló, leírhatja milyen f@sza gyerek, hogy neki nem kell orvos. Le lehet pontozni, aztán annyi, tök felesleges megpróbálni meggyőzni. Úgyse lehet, és még élvezi is hogy veszekszenek vele.

2023. márc. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
12%

Azért trollkodják szét mert az ilyen nőgyógyászos kérdések zömét perverz pasik írják ki, akik sztorikra akarnak matyizni. Hogy mindenki elmesélje az élményeit.


Ez pedig nem egy segítség nyújtó oldal, hanem egy olyan felület aminek a tartalmát a felhasználók hozzák létre kedvük szerint, pár alap szabály betartásával.

2023. márc. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Néztem ilyen kérdéseket és írtam is ki egyet.

Teljesen normálisan meg van fogamadzva és nem hülyeséget kérdeznek de mindig jön egy olyan mint a 7-es és nem veszi észre hogy ő a troll.

2023. márc. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Hiába nyomkodod a lepontozást eszetlenül attól még ez az igazság. Ha szerinted mindet normális emberek írják ki akkor naiv vagy és maradj a sorosozasnal
2023. márc. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

9.


Biztos van olyan de egy releváns kérdést kétlem hogy troll írna. Illetve mindegy ki írja aki olvassa és manipulálható (PL egy gyerek) azt meg lehet győzni hogy ne menjen orvoshoz. Nagyon felelőtlen ezt terjeszteni.


Milyen sorosozas? Ne kepzelodj.

2023. márc. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!