Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampont használok, szerintem...

Tampont használok, szerintem nincs meg a szűzhártyám. Ha elmegyek nőgyógyászhoz ezt elmondhatja az anyámnak? Amúgy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

16 vagyok és még sosem voltam pasival. Sárga folyás miatt nődokihoz kéne mennem. De még sosem voltam fiúval! Meg fog így vizsgálni egyáltalán?

Valamint szerintem már nincs szűzhártyám! Tampont használok, erősebb napokon a legvastagabbat és ha az megtelik vérrel, elég vastag lesz ugyebár. Na szerintem már nincs meg. Ezt ha látja a doki, elhiszi, hogy még nem voltam sráccal?


2023. márc. 30. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Elöször is a dokit nem érdekli, hogy voltál-e valakivel, másrészt meg a vizsgálat eredményéröl senkinek nem mondhat semmit a beleegyezésed nélkül, anyádnak sem.
2023. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Gondolod, hogy a nőgyógyász nem tudja, milyen hatással van a tampon a hüvelyre? Különben se ez fogja érdekelni. Legyél vele nyugodtan őszinte mindenben, köti a titoktartás.
2023. márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Miért gondolod, hogy minden embernek, egy orvosnak pláne mások kidumálása meg a pletyka a fő mozgatórugója?
2023. márc. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én őszinte leszek, de komolyan nem voltam senkivel! Csak kézzel csinálták nekem, de csak 1 ujjal.

De anyám azt hiszi, hogy biztos szexelek és ott kaptam el valamit. Félek, hogy majd rákérdez a dokinál.

2023. márc. 30. 20:50
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Uh, sajnálom a toxikus légkört, amit anyád miatt el kell viselni. Remélem megvan a terved a jövőre nézve.

A doki, ha empatikus, észre is veheti, hogy anyáddal baj van, szóval nehogy ő jöjjön ki belőle rosszul.

2023. márc. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Anyád hiába kérdez rá bármire is, az orvos nem mondhat semmit, mert köti az orvosi titoktartási kötelezettség!
2023. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Nos. Az orvos látni fogja, hogy megvan-e a szűzhártyád. Ahol én voltam, ott rákérdeztek, hogy volt-e már szexuális aktusom, mivel nem volt, és nem fertőzés miatt mentem, nem is vizsgált meg az orvos (egyébként ingadozó ciklus miatt mentem és vérvételre küldött). Szóval befolyásolhatja a dolgokat, hogy szexeltél-e már és ezért lehet, hogy megkérdezik. Nyugodtan mondd meg, hogy nem. A tamponhasználat nem számít szüzesség szempontjából, akkor sem, ha elszakad a szűzhártyád, mert a szüzesség a nemi aktusra vonatkozik, nem a hártyára.


Szerintem egy normális orvos nem fogja azt ecsetelni anyukádnak, hogy most szerinte szűz lehetsz-e vagy sem. Ennyi eszük csak van, hogy egy tininek ez ciki téma lehet. De a legjobb lenne tinédzser ambulanciára mennetek, ha esetleg elérhető a közelben, szerintem ott jobban képben vannak az ilyesmivel. Ettől még egy random nőgyógyásznak is tapintatosnak kéne lennie.

2023. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
Már hiányzott a szüzes nőgyógyászos.
2023. márc. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

És ha azt mondom, hogy nem volt aktusom, akkor nem is fogja vizsgálgatni a hüvelyemet?

Nem tudom, hogy van-e itt olyan ambulancia. Anyukám a saját magándokijához akar vinni. És ők régóta ismerik egymást. Félek, hogy majd megbeszélik.

2023. márc. 30. 21:02
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Ha már megujjaztak, akkor nincs szűzhártyád, de hivatalosan még "szűz" vagy, mert nem volt nemi aktusod.

A szűzhártya egyébként nem is mindenkinél látható, egyéni anatómiától függ, hogy mennyire vastag, ill. vékony, sport közben is elszakadhat.

2023. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!