Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacios zavar?

Menstruacios zavar?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Valaki el tudná nekem magyarázni ez hogy is van?

Tehát, 4hónapja kezdtünk bele a babaprojectbe . Tehát azóta követem a ciklusom , a petereeresem.

Tudom hogy ez kicsit ciki de előtte nem tudtam hogy nekem ilyenem is van. Mármint peteeres.

Nem figyeltem ezt.

Tehát.

Volt egy spontán vetelesem januárban.Nem kellet műtét.

Utána 28napra rendesen megjott a menszeszem.Tartott a szokásos 6napig. Most tartok a 32.napnal és még nem jött meg.

Az orvos azt mondta elofordul veteles utan.

A kérdésem az hogy ha később megjon akkor a következő peteeresem már nem abban az időszakban lesz mint eddig?

Tehát azis csúszni fog?


2023. márc. 31. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, hogy nem akkor lesz mint mindig! A vetélés utàn kûlönben is „bezavaròdik“. El kell telnie 2-3 hònapnak, mig helyre àll az egész. Jòt tenne, ha innàl Cickafark teàt, 6 hétig minden este egy bögrével.
2023. ápr. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia köszönöm a válaszod!

Hol tudok kapni cickafark teát?

2023. ápr. 1. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!