Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet? Hüvelyfertőzés?

Kérdező006 kérdése:

Mi bajom lehet? Hüvelyfertőzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az esetem 2 hete kezdődött amikor aktus után nem sokkal elmentem wc-re és láttam, hogy vérzek.A vérzés 3-4 napig tartott és egészen erős volt,de azt hittem csak valami seb lehet mert, szex közben is éreztem már egy kis feszülő érzést és nehez nedvesedtem be. Az utóbbi időben többször is előfordult hogy nehez nedvesedtem csak be és akkor se teljesen és ez furcsa a koromban. Emelett egy hete előjött egy égő/viszkető érzés odalent. A menstruáciomnak most kéne megjönnie de még semmi jelét nem érzem. Igaz néha késik pár napot de fura. Ezen kívül az utobbi barátomnál is fellépet viszketés, piros foltok és hámlás, habár az úgy nez ki kenőcs hatására elmúlik. Szerintetek valamiféle hüvelyfertőzésem lehet?

(Mindenképp megyek nőgyógyászhoz, főleg ha nem akar megjönni pár napon belül)


21/L



2023. márc. 28. 01:30
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Szia! A szeméremtesti viszketésed gombàra ad gyanut. A vérzés zavarnak pedig több oka is lehet. Mindenesetre jelentkezzél be a Nôgyògyàszhoz , hogy tisztàzòdjon mi àll a tûnetek hàtterében!
2023. márc. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36%
Ez biztos, hogy vmilyen fertőzés, hiszen a párod is tüneteket produkál. A viszketés általában gombára utal, de lehet akár vegyes fertőzés is, mert az égető érzés pedig sokszor bakteriális jellegű. Nőgyógyász mindenképp fontos lenne. És ott mindenképp mondd el, hogy a párodnak is milyen tünetei vannak, mert az is fontos ebben az esetben, hiszen ha ő nincs rendesen kikezelve, akkor te se tudsz rendbejönni, mert folyton visszaadogatja. És arra nem elég általában egy gombairtó krém, hanem szájon át szedett antibiotikum, ami szélesebb körben kiírtja a bacikat is.
2023. márc. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!