Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy csomag betét fogy el...

Egy csomag betét fogy el menstruációkor, szerintetek nem kevés? ( 10 db)

Figyelt kérdés
Ebből 3-4 db éjszakai, a többi normàl méretű. Régebben sokkal több kellett
2023. ápr. 1. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Hány napig tart a menzeszed, és hányszor cseréled egy nap, mennyire telnek meg, milyen márka, és használsz-e még mást mellette?
2023. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Csak betétet.

Libresse éjszakai, Facelle normál

1. nap általában hasfájás barnázás van (2 normál betét)

2. nap indul meg normálisan amikor sok van (3 betét: 1 éjszakai, 2 normál)

3. nap : 2 normál

4. nap : ilyenkor àltalában elég 2 db tisztasági

2023. ápr. 1. 20:21
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
És hány óránként szoktad cserélni? És olyankor meddig telnek meg? Mert ez tényleg kevésnek tűnik. Azért napi 2-3 alkalommal kéne cserélni. A napi 1 csere nem egészséges.
2023. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Ez nem erős, de még normális
2023. ápr. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Ha kevés a vér akkor simán használom ugyanazt a betétet én is reggeltől estig. Környezetszennyezés lenne gyakrabban cserélni ebben az esetben...
2023. ápr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

#5, és estére olyankor nem szokott szaga lenni már? Oké, hogy kevés a vérzés, de valamennyi akkor is van.

Ezek az egyszer használatos szárnyas betétek nem arra vannak kitalálva, hogy reggeltől estig ugyanaz legyen bent, 6 óra felett nem egészséges ugyanazt használni. Ha tényleg annyira kevés a vérzés, akkor miért nem jó a vastagabb tisztasági betét, szintén többszöri cserével?

Akinek meg a környezetszennyezés a probléma ÉS kevés a vérzése, miért nem vesz mensi bugyit?

2023. ápr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem erős de rendben van örülj neki :) viszont tényleg ne hagyj bent ilyen sokáig egyet nagyon nem egészséges. Nekem se erős szerencsére de 3-4 óra után akkor is kicserélem ha még alig van benne. Persze nem azt mondom hogy menj ki ezért külön a következő pisilés közben szoktam én is elintézni ha már úgyis ki kell mennem 😅
2023. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egy nap szokott erősebb lenni, bàr fura mert régebben sokkal több volt 6 napig is eltartott.

Nem hittem volna hogy csökkenni fog

2023. ápr. 2. 21:15
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
ennyi nekem egy nap alatt megy el (8 db), de nekem eleve erősebb
2023. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Régebben elment nekem is 2 csomag èjszakai betét plusz tisztasàgi ès normàl betèt is.
2023. ápr. 3. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!